01 czerwca 2017

"Złoty Paragon" dla Szwajcara Królewieckiego

Kategoria: Z życia branży

W konkursie „Złoty paragon – Nagroda Kupców Polskich” produkt Serenady w kategorii „Sery żółte twarde” wygrał. Nagrodę przyznano na podstawie głosowania czytelników miesięcznika Hurt & Detal, a wręczono podczas uroczystej gali 25 maja w Teatrze Kamienica w Warszawie.

"Złoty Paragon" dla Szwajcara Królewieckiego

Konkurs wyłania najlepsze produkty rynku FMCG. Spośród 470 zgłoszonych produktów to właśnie ser Szwajcar Królewiecki Serenady blok zwyciężył największą liczbą głosów w kategorii „Sery żółte twarde”.

Dla naszej firmy „Złoty paragon” to szczególna nagroda, bo przyznana przez czytelników magazynu „Hurt & Detal”, czyli przez tych, dla których tworzymy nasze wyroby. Uznanie ze strony klientów to dla nas ogromny impuls by starać się jeszcze bardziej, a piękna statuetka jaką otrzymaliśmy, będzie nam o tym codziennie przypominać – mówi prezes Edward Bajko.

Na galę, podczas której odbyło się oficjalne odczytanie wyników konkursu przybyło ponad 300 gości. Wśród zaproszonych można było spotkać osoby z branży spożywczej i dziennikarzy.

Nagrodzony ser Szwajcar Królewiecki

Ser żółty Szwajcar Królewiecki to wyjątkowy wyrób serowarski należący do rodziny serów dojrzewających. Charakteryzuje się delikatnością i subtelnym smakiem orzechowym. Konsumenci cenią go za wielozadaniowość, bo Szwajcar Królewiecki doskonale nadaje się zarówno do dań na ciepło, np. zapiekanek, jak i do kanapek i sałatek, jako wyśmienity dodatek.

Źródło i fot.: Informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ