Partner serwisu
04 sierpnia 2017

Robert Lewandowski w kampanii marki Coca-Cola Zero Cukru

Kategoria: Przetwórstwo i napoje

Na sklepowe półki trafiła Coca-Cola Zero Cukru o nowym, lepszym smaku. Zmianie formuły produktu towarzyszy także nowa kampania marketingowa z udziałem Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski w kampanii marki Coca-Cola Zero Cukru

Wraz z wprowadzeniem na rynek napoju Coca-Cola Zero Cukru firma startuje z szeroko zakrojoną kampanią reklamową, której głównymi bohaterami – poza samym Robertem Lewandowskim – będą jego kibice. Materiały reklamowe, w tym nowy spot, konsumenci mogą śledzić od początku sierpnia.

To był świetny pomysł, aby w spocie mogli wziąć udział kibice. Była to dla mnie doskonała okazja, by poznać bliżej ich i ich historie, a dzięki temu pokazać w reklamie prawdziwe emocje, które na co dzień towarzyszą mi podczas spotkań z fanami. Plan zdjęciowy w Polsce był dla mnie przede wszystkim dobrą zabawą w świetnej atmosferze. Cieszę się, że kibice są bohaterami spotu, bo w mojej sportowej karierze to właśnie oni odgrywają kluczową rolę – podkreśla Robert Lewandowski.

Poza telewizją, firma zaplanowała również działania w digitalu (Ipla, TVPlayer, Youtube, Filmweb oraz Spotify), social mediach (Facebook, Instagram) oraz przestrzeni miejskiej. Spot będzie wyświetlany również w kinach w całej Polsce.

Coca-Cola ma przyjemność współpracować z Robertem Lewandowskim już od 2011 roku w ramach turnieju Coca-Cola Cup. W tym roku wspólnie zdecydowaliśmy o rozszerzeniu współpracy i zaangażowaniu Roberta do działania w ramach nowej kampanii. Cieszymy się, że stworzyliśmy reklamę oddającą pozytywne emocje towarzyszące spotkaniom Roberta z jego kibicami. Coca-Cola Zero Cukru od początku roku otrzymała duże wsparcie, zarówno w ramach kampanii mediowych, jaki i zwiększenia widoczności w punktach sprzedaży. Dzięki niemu odnotowaliśmy bardzo dobry wynik za pierwszą połowę 2017 roku.  Wierzymy, że nowe działania pozwolą nam osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty rynkowe – mówi Damian Podawca, Senior Brand Manager w Coca-Cola Poland Services.

Kampanię wspierać będą również dotychczasowi ambasadorzy marki Coca-Cola, m.in. Maffashion, Martin, Rezi, Blowek oraz Masny. Spot reklamowy można obejrzeć TUTAJ.

 

Źródło i fot.: Informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ