Partner serwisu
19 maja 2015

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków objęło konferencję PATRONATEM

Kategoria: VIII Konferencja Woda i Ścieki w Przemyśle Spożywczym

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków objęło Patronatem VIII Konferencję Naukowo-Techniczną Woda i Ścieki w Przemyśle Spożywczym.

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków objęło konferencję PATRONATEM

 

Wydarzenie odbędzie się 1-2 października 2015 r. w hotelu Mercure Unia w Lublinie. Honorowym Gospodarzem konferencji jest Spółdzielnia Mleczarska RYKI.

 

KUPS

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) to organizacja non profit zrzeszająca oraz integrująca 37 producentów soków, nektarów i napojów. Reprezentujemy firmy dostarczające na rynek krajowy około 40% soków owocowych i warzywnych oraz produkujące około 70% zagęszczonych soków owocowych i warzywnych w Polsce. Już od 1993 roku podejmujemy liczne inicjatywy, które mają na celu godne reprezentowanie i rozwój naszej branży. Współpracujemy z instytucjami naukowymi, laboratoriami badawczymi, dostawcami półproduktów, maszyn i opakowań. Dbamy również o konsumentów, dokładając wszelkich starań, aby stale zapewniać wysoką jakość naszych produktów. Nasze działania zostały zauważone również przez handel w 2006 roku. Stowarzyszenie KUPS otrzymało nagrodę „Korona Handlu” przyznawaną przez dwutygodnik „Handel” w kategorii „Inne”.

Misja

Wspieramy polskich producentów soków, nektarów i napojów poprzez zapewnianie branży soków jak najlepszych warunków prawnych, politycznych oraz gospodarczych.

Źródło: www.kups.org.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ