03 czerwca 2015

MLEKOVITA Superfirmą 2015

Kategoria: Mleko

W dniu 28.05.2015 roku rozstrzygnięta została 6. edycja rankingu Superfirmy. Podczas gali finałowej MLEKOVITA odebrała nagrodę dla Superfirmy 2015.

MLEKOVITA Superfirmą 2015

Ranking organizowany przez „Gazetę Współczesną" i Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku to zestawienie firm, które świetnie radzą sobie nie tylko w biznesie, ale również dbając o potrzeby lokalnego środowiska, wspierając młodych, potrzebujących, sport czy kulturę. Celem projektu jest wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw, które w swojej działalności kierują się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu oraz najlepiej wykorzystują fundusze z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przyznawane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, współorganizator rankingu.

MLEKOVITA – jako najcenniejsza marka w produkcyjnym sektorze polskiej gospodarki, Lider Polskiego Biznesu oraz Lider Jakości Żywności – systematycznie pracuje nad tym, by w swojej działalności rozwijać wszystkie obszary społecznej odpowiedzialności. Za swoją pracę na tym polu MLEKOVITA została doceniona i wyróżniona tytułem Superfirmy 2015.

Źródło: informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ