Partner serwisu
03 lipca 2015

Związek Polskich Przetwórców Mleka (ZPPM) objął konferencję PATRONATEM

Kategoria: II Konferencja Bezpieczny Produkt Spożywczy

Związek Polskich Przetwórców Mleka (ZPPM) objął Patronatem II Konferencję Naukowo-Techniczną Bezpieczny Produkt Spożywczy.

Związek Polskich Przetwórców Mleka (ZPPM) objął konferencję PATRONATEM

 

Wydarzenie odbędzie się 24-25 listopada 2015 r. w hotelu Brda w Bydgoszczy. Honorowym Gospodarzem konferencji jest SM SPOMLEK Oddział Chojnice.

 

Związek Polskich Przetwórców Mleka (ZPPM) jest związkiem pracodawców i został powołany 28 maja 1999 roku (pod nazwą Związek Prywatnych Przetwórców Mleka) w odpowiedzi na potrzebę zacieśnienia kontaktów i współpracy pomiędzy podmiotami przemysłu mleczarskiego oraz utworzenia forum wymiany doświadczeń branży mleczarskiej.

ZPPM działa na rzecz rozwoju krajowego rynku mleka i przetworów mlecznych oraz promocji spożycia mleka i jego przetworów. Związek we współpracy z organizacjami branżowymi tworzy silną reprezentację interesów mleczarstwa polskiego w kraju i za granicą. Działa również w kierunku kształtowania pozytywnego wizerunku polskiego mleczarstwa i podnoszenia prestiżu branży na rynku UE.

Związek upowszechnienia informacje w zakresie wymagań jakościowych i prawnych odnoszących się do sektora mleczarskiego, pozyskuje oraz rozpowszechnia informacje dotyczące rynku mleka i przetworów mlecznych w Polsce, UE i na świecie. Swoje działania Związek realizuje również poprzez udział w opracowywaniu i opiniowaniu uregulowań dotyczących funkcjonowania branży, a także poprzez działalność wydawniczą i szkoleniową.

 

Źródło: ZPPM

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ