Partner serwisu
22 stycznia 2016

Nowość z OSM w Piaskach - twaróg śmietankowy premium

Kategoria: Nowości na rynku

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach jako jedna z wiodących firm produkujących pełny asortyment mleczarski m.in. śmietany, kefiry, jogurt grecki, sery mozzarella rozwija swoją ofertę odpowiadając na zapotrzebowanie rynku. Aktualnie na półki sklepowe trafił nowy rodzaj twarogu: śmietankowy Premium.

Nowość z OSM w Piaskach - twaróg śmietankowy premium

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i trendom w branży mleczarskiej zdecydowaliśmy się na produkcję twarogu śmietankowego Premium. Twaróg wytwarzany jest z wyselekcjonowanego mleka bez żadnych sztucznych substancji konserwujących. Dołączył on do gamy naszych produktów, które łączy najwyższa jakość oraz smak, co pozwala nam wyróżniać się na rynku – mówi Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Twaróg śmietankowy Premium produkowany jest na bazie naturalnych surowców. Zawiera 16% cennego naturalnego tłuszczu mlecznego doskonale zastępującego masło. Charakteryzuje go delikatny smak, wysokie walory odżywcze oraz lekka, kremowa konsystencja. Ma korzystny wpływ na układ trawienny, kostny i wzrok. Jest źródłem lekkostrawnego białka, wysoko przyswajalnego wapnia, soli mineralnych, witamin
i mikroflory.

Nowy produkt OSM Piaski, za swój niepowtarzalny smak, jak również wysokie walory jakościowe, został doceniony na Dniu Twarogu i Twarożków, Śmietany i Śmietanki podczas XXIV Targów Mleczarskich MLEKO – EXPO 2015 w Warszawie. Ponadto twaróg śmietankowy Premium znalazł się w pierwszej piątce wyróżnionych produktów w Plebiscycie Dziennika Wschodniego Lubelskie ze smakiem. Czytelnicy gazety oddając swoje głosy podkreślali tradycyjną recepturę twarogu oraz jego wysoką jakość. Tym samym nowy wyrób mleczarni dołączył do mapy dobrych smaków Lubelszczyzny.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach swoją działalność prowadzi od 1948 roku. Aktualnie zatrudnia 120 osób. Przez lata obecności w branży mleczarskiej OSM Piaski zdobyła silną pozycję, szczególnie na rynku twarogów, oraz zaufanie klientów. Dzięki starannie dopracowanej recepturze piaseckie produkty charakteryzuje wysoka jakość oraz niepowtarzalny smak.

Źródło: romedia.info

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ