Partner serwisu
26 stycznia 2016

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków objęło konferencję PATRONATEM MERYTORYCZNYM

Kategoria: VIII Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków objęło Patronatem VIII Konferencję Naukowo-Techniczną Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym.

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków objęło konferencję PATRONATEM MERYTORYCZNYM

 

Wydarzenie odbędzie się 8-9 marca 2016 r. w Hotelu Best Western Premier Kraków. Honorowym Gospodarzem konferencji jest Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

 

KUPS

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) to organizacja non profit zrzeszająca oraz integrująca 37 producentów soków, nektarów i napojów. Reprezentujemy firmy dostarczające na rynek krajowy około 40% soków owocowych i warzywnych oraz produkujące około 70% zagęszczonych soków owocowych i warzywnych w Polsce. Już od 1993 roku podejmujemy liczne inicjatywy, które mają na celu godne reprezentowanie i rozwój naszej branży. Współpracujemy z instytucjami naukowymi, laboratoriami badawczymi, dostawcami półproduktów, maszyn i opakowań. Dbamy również o konsumentów, dokładając wszelkich starań, aby stale zapewniać wysoką jakość naszych produktów. Nasze działania zostały zauważone również przez handel w 2006 roku. Stowarzyszenie KUPS otrzymało nagrodę „Korona Handlu” przyznawaną przez dwutygodnik „Handel” w kategorii „Inne”.

Misja

Wspieramy polskich producentów soków, nektarów i napojów poprzez zapewnianie branży soków jak najlepszych warunków prawnych, politycznych oraz gospodarczych.

Źródło: www.kups.org.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ