12 czerwca 2017

MLEKOVITA z prestiżowym Godłem „Teraz Polska” dla sklepów firmowych MLEKOVITKA!

Kategoria: Z życia branży

MLEKOVITA w XXVII edycji Konkursu „Teraz Polska” została nagrodzona w kategorii „Usługi” za sieć sklepów firmowych MLEKOVITKA.

MLEKOVITA z prestiżowym Godłem „Teraz Polska” dla sklepów firmowych MLEKOVITKA!

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. W tym roku Kapituła Konkursu nagrodziła Godłem „Teraz Polska” 13 produktów, 9 usług, 3 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy.


MLEKOVITĘ w XXVII edycji Konkursu „Teraz Polska” uhonorowano w kategorii „Usługi” za sieć sklepów firmowych MLEKOVITKA. MLEKOVITA jest jedyną firmą w branży prowadzącą zorganizowaną sieć sprzedaży detalicznej – pod szyldem MLEKOVITKA funkcjonuje ponad 100 sklepów firmowych na terenie całego kraju. Daje to MLEKOVICIE, jako liderowi branży mleczarskiej, przewagę konkurencyjną w nie tylko postaci szybkiego bezpośredniego dotarcia do konsumentów, ale i zaoferowania im „z pierwszej ręki” świeżego nabiału w najszerszym wachlarzu asortymentowym, w tym także możliwość testowania nowości.

MLEKOVITKA to unikalna, pełna oferta produktów polskiej marki MLEKOVITA, uznanych za najlepsze przez klientów i konsumentów, wielokrotnie nagradzanych w kraju i na świecie. To pełny asortyment nabiału w jednym miejscu i największy jego wybór w Polsce i Europie – ponad 800 markowych produktów.

Fundacja „Teraz Polska” od ponad 25 lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Wręczenie nagród odbyło się 29 maja br. podczas Gali „Teraz Polska” w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

 

Źródło i fot.: mlekovita.com.pl

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ