23 czerwca 2017

Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński Liderem Przemysłu

Kategoria: Mleko

Potwierdzeniem właściwie obranej drogi rozwoju firmy MLEKOVITA jest kolejny tytuł lidera przyznany Prezesowi Zarządu Dariuszowi Sapińskiemu w konkursie „Polski Przedsiębiorca 2016 Gazety Polskiej Codziennie”.

Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński Liderem Przemysłu

Ideą konkursu „Polski Przedsiębiorca 2016 Gazety Polskiej Codziennie” jest promowanie postaw przedsiębiorców, eksporterów, menedżerów, filantropów, ekspertów wspierających rozwój polskiej gospodarki i przyczyniających się do propagowania patriotyzmu gospodarczego. Wśród laureatów II edycji plebiscytu zorganizowanego przez „Gazetę Polską Codziennie” Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński odebrał zaszczytny tytuł Lidera Przemysłu.

Dzięki skutecznemu zarządzaniu firmą przez Dariusza Sapińskiego MLEKOVITA z małej spółdzielni rozwinęła się w największą grupę mleczarską w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, niekwestionowanego lidera branży. Efektywność zarządzania i kolejne trafne decyzje menedżerskie pozwalają rokrocznie uzyskiwać coraz lepsze wyniki finansowe, co bezpośrednio przekłada się na systematyczny wzrost wartości przedsiębiorstwa oraz marki, która jest ceniona zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Wręczenie nagród odbyło się 20 czerwca br. podczas gali II edycji Konkursu „Polski Przedsiębiorca 2016 Gazety Polskiej Codziennie”.

 

Źródło i fot.: mlekovita.com.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ