Partner serwisu
01 września 2017

W listopadzie ruszają ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu „ifm wiedza i doświadczenie”: Automatyka w nowoczesnym wydaniu

Kategoria: Aktualności

Nowa era automatyki rozpocznie się już 16-17 listopada 2017 w Opalenicy koło Poznania, w hotelu Remes. A wszystko za sprawą lidera w dziedzinie automatyki przemysłowej - ifm electronic.

W listopadzie ruszają ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu „ifm wiedza i doświadczenie”:  Automatyka w nowoczesnym wydaniu

Poprzednie edycje podniosły poprzeczkę bardzo wysoko, dlatego organizator postanowił nie zawieść oczekiwań gości i przygotował rozbudowany blok szkoleniowy, a także sporo dodatkowych atrakcji. Jak zwykle nie zabraknie innowacyjnych rozwiązań takich jak: kamera O3D, sieć AS-i, czy technologii IO-Link. Patronat nad spotkaniem objęły Nordkalk, Schulz Infoprod Sp. z o. o., SAICON Sp. z o. o., PFPŻ oraz Polska Akademia Sztuki Kulinarnej, co jeszcze bardziej podnosi rangę tego prestiżowego wydarzenia. Wieczorny Event Party uświetnią wyśmienite dania przygotowane podczas pokazu kulinarnego oraz koncert finalisty Must Be The Music – Tomasza Dolskiego!

Zapisy oraz więcej szczegółów TUTAJ

Czekamy na Państwa!

Cykl warsztatów ifm electronic został zapoczątkowany w 2016 roku. Pierwsze spotkania z zespołem ifm przybrały formułę konferencyjną, jednakże po dokładnym zapoznaniu się z oczekiwaniami odbiorców automatyki przemysłowej, firma postanowiła przekształcić je w warsztaty. Dzięki temu, uczestnicy mają szansę sami przetestować największe innowacje ifm na stanowiskach treningowych, co stanowi najbardziej obiektywną rekomendację produktów. Spotkanie w Opalenicy jest już ostatnim wydarzeniem z cyklu „ifm wiedza i doświadczenie” w tym roku, ale duży sukces warsztatów przełoży się na ich kontynuacje w roku 2018. Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy – planujemy organizację dwóch spotkań – w południowej i centralnej Polsce. Tymczasem wszystkie aktualne informacje oraz relacje z poprzednich edycji znajdziecie Państwo na www.ifm-warsztaty.pl.

Artykuł sponsorowany

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ