18 października 2017

BIO ekologiczny jogurt naturalny bez GMO od Mlekovity

Kategoria: Nowości na rynku

Zainteresowanie żywnością ekologiczną wśród polskich konsumentów rośnie, ponieważ sięgając po produkty BIO, mają pewność, że są najbezpieczniejsze dla zdrowia, a oni odżywiają się w zgodzie z naturą. Odpowiedzią MLEKOVITY na te trendy jest nowy produkt: BIO ekologiczny jogurt naturalny bez GMO. To produkt z Certyfikatem BIO, który jest dowodem na to, że wyrób spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej. Restrykcyjne zasady przyznawania tego certyfikatu gwarantują, że oznaczony nim produkt pochodzi z surowca z gospodarstwa ekologicznego, które spełnia określone wymogi – musi m. in. nie używać środków chemicznych, sztucznych nawozów i pasz. Dodatkowo jest to produkt otrzymywany z mleka od krów karmionych paszami wolnymi od modyfikacji genetycznych (GMO), co potwierdzają badania laboratoryjne.

BIO ekologiczny jogurt naturalny bez GMO od Mlekovity

BIO ekologiczny jogurt naturalny bez GMO to poszerzenie oferty produktów ekologicznych z MLEKOVITY, wśród których dostępne są już ser Kaszkawał i kefir. BIO ekologiczny jogurt naturalny bez GMO to produkt o najwyższych walorach jakościowych i zdrowotnych. Skierowany do szerokiego grona konsumentów, doskonały do bezpośredniego spożycia oraz polecany m.in. jako dodatek do musli, owoców lub składnik deserów na zimno. Dzięki praktycznemu ekonomicznemu kubkowi 200 g stanowi optymalną porcję na śniadanie, podwieczorek, kolację czy na szybką przekąskę.

Nowość z MLEKOVITY to poza wyjątkowymi walorami smakowymi mnóstwo składników, korzystnie wpływających na zdrowie. Ekologiczny jogurt naturalny bez GMO zawiera żywe kultury bakterii jogurtowych wspomagające proces trawienia, a także pobudzające aktywność komórek odpornościowych. To także źródło naturalnie obecnych w mleku, ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu składników odżywczych: białka, wapnia i witamin.

źródło: Mlekovita
jah
2018-06-18
Bzdura. Certyfikat BIO, nie oznacza, że produkt jest ekologiczny. A co do produktu, to wydaje się całkiem niezły, zakładając,że producent nie kłamie i rzeczywiście jest produkowany z mleka ekologicznego...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ