09 stycznia 2018

Sokołów z prestiżowym wyróżnieniem „Solidny Pracodawca Roku 2017”

Kategoria: Aktualności

Po wnikliwej analizie opinii o firmie, podejścia do pracowników, ścieżek kariery, warunków pracy czy też możliwości rozwoju, decyzją Kapituły Konkursowej Grupa „Sokołów” S.A. otrzymała prestiżowy tytuł „Solidny Pracodawca Roku 2017”.

Sokołów z prestiżowym wyróżnieniem „Solidny Pracodawca Roku 2017”

„Solidny Pracodawca Roku” to prestiżowy konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce – szczególnie tych, którzy w swojej działalności promują najciekawsze rozwiązania z zakresu HR oraz cechują się wzorcową polityką personalną, która przekłada się na wysoką jakość produktów oraz usług. Podczas weryfikacji firm brane są pod uwagę liczne kryteria, takie jak: warunki pracy, terminowość wypłat, ścieżki kariery i awansu, polityka rozwoju pracowników, dynamika zatrudnienia czy opinie Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędów Pracy oraz władz lokalnych.

- Jest nam niezmiernie miło, że nasze działania dostrzegane są już nie tylko na arenie lokalnej, ale również ogólnopolskiej. Tytuł „Solidnego Pracodawcy Roku” to dla nas wielki zaszczyt i kolejny znak, że kierunek rozwoju, w którym zmierzamy – jest właściwy – mówi Sylwia Miszczuk, Dyrektor Spółki ds. Human Resources.

Aby otrzymać tytuł „Solidnego Pracodawcy Roku” nie wystarczy spełniać podstawowych wytycznych narzucanych przez obowiązujące przepisy. Po wstępnej weryfikacji, Kapituła Konkursowa wyłania spośród nominowanych firmę, która spełnia szereg innych norm – inwestuje w rozwój pracowników, posiada najciekawsze programy motywacyjne, programy zatrudnienia młodych ludzi, wdraża rozwiązania z zakresu szeroko pojętej społecznej odpowiedzialności biznesu czy też charakteryzuje się największymi przyrostami zatrudnienia.

- Otrzymanie tytułu „Solidny Pracodawca Roku 2017” ogromnie nas cieszy i jednocześnie jest wielką motywacją i zobowiązaniem na kolejne lata. Nasza firma to ludzie, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na końcu konsumenci mogli cieszyć się wybornym smakiem produktów mięsnych na swoich stołach. Jako pracodawca staramy się, aby nasi pracownicy czuli się bezpiecznie w firmie i na swoich stanowiskach pracy, aby mogli rozwijać się i wzrastać w ramach firmy, poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie, uczestniczyć w ciekawych projektach, jak również integrować się w ramach firmy czy też korzystać z inicjatyw sportowych i promocji zdrowia. Chcemy również brać odpowiedzialność społeczną poprzez podejmowanie szeregu działań z zakresu CSR na rzecz pracowników, społeczności lokalnej, interesariuszy, konsumentów, jak również w obszarze ochrony środowiska. Zdajemy sobie sprawę, że bycie godnym zaufania pracodawcą wymaga nieustannej pracy, reagowania i odpowiedzi na potrzeby zarówno rynku pracy jak i czasów, które wymagają ciągłego i szybkiego dostosowania, ale jednocześnie jesteśmy przekonani, że warto to robić – dodaje Sylwia Miszczuk.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ