Partner serwisu
18 stycznia 2018

Ogień i lód – nowe warianty Tigera

Kategoria: Nowości na rynku

Dwa nowe warianty Tigera to propozycje z dwóch różnych stref klimatycznych – zupełnie różne, a zarazem perfekcyjnie się uzupełniające. Ognista energia, czy energetyczne schłodzenie? Tiger Fire oraz Tiger Mojito Ice dzięki specjalnym właściwościom pobudzą tych,  którzy potrzebują wyjątkowych doznań!

Ogień i lód – nowe warianty Tigera

Tiger Fire o smaku śliwka-cynamon to rozgrzewająca dawka energii. Unikalny, wyrazisty wariant sprawdzi się idealnie dla każdego, kto do działania potrzebuje rozgrzania od środka! Gorąca moc tygrysa to doskonałe wzmocnienie, zwłaszcza na zimowe dni – nie tylko dla tych, którym temperatury bliskie zeru odbierają energię.

Tiger Mojito Ice to z kolei opcja dla tych, którym zima niestraszna! Zapewnia efekt chłodzący, który wywołuje lekkie mrowienie na języku – to znak, że lodowa energia pobudza! Zmrozi każdego, kto potrzebuje energetycznego orzeźwienia.

Oba nowe warianty Tigera to produkty limitowane. Dostępne są w sieciach handlowych – dzięki wsparciu sprzedaży łatwo będzie je można  znaleźć na sklepowych półkach.

źródło: Maspex
fot. Maspex
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ