11 maja 2018

Waterrr ICE – mroźne orzeźwienie na lato od Kubusia

Kategoria: Nowości na rynku

Kubuś Waterrr to smakowe wody dla najmłodszych. Kubuś zna potrzeby dzieci i cyklicznie do oferty wprowadza nowości dopasowane do ich oczekiwań, a zarazem – do aktualnych trendów. Dlatego na lato marka wprowadza do sprzedaży edycję limitowaną - wodę smakową z efektem chłodzącym.

Waterrr ICE – mroźne orzeźwienie na lato od Kubusia

W ciepłe dni potrzebujemy orzeźwienia, a także ochłody. Dlatego woda smakowa z dodatkowym efektem chłodzenia to produkt idealny na nadchodzące wakacje. Gdy dzieci więcej czasu spędzają podczas zabawy na świeżym powietrzu, jeszcze częściej sięgają po swoje ulubione napoje. W tym czasie rodzice szukają dla nich nowych, wygodnych i smakowitych produktów, które sprawdzą się doskonale w każdych warunkach. Nowość od Kubusia ma wszystkie te cechy.

Specjalny efekt chłodzący Kubusia Waterrr ICE zapewnia mroźne orzeźwienie. Z kolei poręczna butelka i unikalny korek niekapek sprawiają, że produkt można zabrać ze sobą wszędzie. Brak konserwantów, receptura na bazie wody źródlanej oraz zawartość soku owocowego to gwarancja jakości i wyśmienitego smaku. Waterrr ICE dostępny jest w trzech typowo letnich wariantach do wyboru: Mango-Liczi, Cytryna-Mięta oraz Wiśnia-Limonka.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ