Partner serwisu
07 czerwca 2018

W Łodzi omówiono strategię branży sokowniczej w zmieniających się warunkach rynkowych

Kategoria: Aktualności

Ponad 200 osób przedstawicieli zakładów i firm, administracji państwowej, świata nauki i członków KUPS wzięło udział w XXI Międzynarodowym Sympozjum "Strategia branży sokowniczej w zmieniających się warunkach rynkowych", które odbyło się w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.

W Łodzi omówiono strategię branży sokowniczej w zmieniających się warunkach rynkowych

Celem wydarzenia jest zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją na rynku krajowym oraz światowym, poddanie analizie stanu obecnego potencjału rynkowego, a także prognozowanie zjawisk mogących mieć wpływ na rozwój branży soków oraz stworzenie okazji do poszerzenia kontaktów branżowych.

Konferencja została podzielona na trzy części - dwa panele z referatami ("Rynek soków i baza surowcowa do ich produkcji", "Nowe wyzwania i perspektywy rozwoju branży", łącznie 20 prezentacji) oraz warsztaty. Bloki z prezentacjami kończyły dyskusje panelowe - pierwszego dnia temat debaty brzmiał: "Strategia branży producentów soków zagęszczonych w obliczu wyzwań rynkowych", a drugiego: "Nowoczesny handel i dystrybucja oraz oczekiwania konsumentów wyzwaniem dla przetwórców".

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się prelegenci nie tylko z Polski, ale także m.in. z Brazylii czy Niemiec. XXI Sympozjum KUPS Patronatem Honorowym objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW).

fot. KUPS
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ