Partner serwisu
15 czerwca 2018

Mundialowy finger food

Kategoria: Nowości na rynku

Przed nami ponad miesiąc piłkarskich zmagań. O to, aby podczas celebrowania mundialowych emocji nie zabrakło pysznych przekąsek, zadba FRoSTA.

Mundialowy finger food

W trakcie oglądania meczu, najlepsze przysmaki to te, które można wziąć do ręki i zjeść w kilku kęsach. Na tę okazję FRoSTA przygotowała cały wachlarz przekąsek z kurczaka. Do wyboru są: Chickensy, Fingersy, Stripsy oraz Wingsy.

Chickensy to kotleciki z kurczaka w złotej panierce. W opakowaniu, poza kawałkami mięsa znajduje się również sos słodko-kwaśny, który nadaje im nieco orientalnego charakteru.

Kawałki fileta z piersi kurczaka w kukurydzianej panierce to Fingersy. Amatorzy bardziej wyrazistych propozycji, odnajdą je w marynowanych na ostro Stripsach lub Wingsach – pikantnych, panierowanych skrzydełkach z kurczaka.

Zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku, FRoSTA nie stosuje żadnych dodatków do żywności. Panierka w produktach zawiera skrobię niemodyfikowaną chemicznie i sól bez substancji przeciwzbrylających.

Produkty z kurczaka znajdują się w sklepowych zamrażarkach, w cenie: Chickensy 8,70 zł/ 250 g, Stripsy 15 zł/ 250 g, Wingsy 12 zł/ 300 g oraz Fingersy 12 zł/ 270 g.

Dowiedz się więcej o FRoŚCIE TUTAJ.

źródło: lifestyle.newseria.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ