Partner serwisu
13 sierpnia 2018

Leszek podsumowuje Pol’And’Rock 2018. Co działo się w jego miasteczku?

Kategoria: Aktualności

Po trzech dniach pełnych muzyki i pozytywnej energii czas pożegnać tegoroczną edycję Pol’And’Rock. Leszek wraz z festiwalowiczami po raz kolejny bawili się na nim w przygotowanej strefie, oddając się w wir zabawy i porywających dźwięków. Podczas festiwalu dostępna była także limitowana edycja puszki Lecha zaprojektowanej przez Jerzego Owsiaka.

Leszek podsumowuje Pol’And’Rock 2018. Co działo się w jego miasteczku?

Tegoroczna edycja festiwalu w Kostrzynie nad Odrą po raz kolejny nie zawiodła rzeszy fanów muzyki z Polski i świata. Na Scenie Leszka wzorem poprzednich lat ponownie wystąpili niezwykle zdolni młodzi artyści, którzy zdobyli Dziką Kartę Lecha. Wśród wykonawców, którzy dostali szansę zaprezentowania się szerokiej publiczności znaleźli się: Agata Karczewska, Zenek, Wiewiórka na Drzewie, St. James Hotel, Two Timer, Wszyscy Byliśmy Harcerzami, Dream Atlas, Horrorscope i Opus Magnum. Ich występy spotkały się z niezwykle pozytywnym odbiorem publiczności.

Jak mówi Dagmara Roger, przedstawiciel marki Lech Premium: Leszek kocha dobrą muzykę i świetną zabawę, a te od lat zapewniają artyści występujący na naszej scenie. Wyjątkowa, płynąca z niej energia napędza całe Miasteczko Leszka, które z roku na rok odkrywa przez uczestnikami Pol’And’Rock nowe atrakcje  

Podczas tegorocznej edycji uczestnicy mogli korzystać z wielu atrakcji przygotowanych w strefie marki. Wśród nich znalazły się stanowiska do farbowania włosów na zielono i malowania na ciele, festiwal proszków holi, gigantyczny twister, karaoke oraz Kuźnia Talentów. To tam podczas warsztatów z recyklingu i upcyklingu powstały niezwykle kreatywne przedmioty: od skrzypiec z odzysku, aż po ekologiczną torbę na puszki piwa. Razem z festiwalowiczami w Kuźni bawili się influencerzy – między innymi Karolina Gilon, Tomson, Baron, Adam Fidusiewicz, Igor Herbut, Maciek Sieradzki, Lotek i Renata Kaczoruk.

Leszek uwielbia festiwalowe szaleństwo, nie zapomina jednak o bezpieczeństwie. Dlatego przygotował także dwie strefy dedykowane odpowiedzialnej zabawie: Strefa Eko oraz Sprawdź Promile. W pierwszej z nich zbierane były odpady przynoszone przez zaangażowanych entuzjastów. Czterej rekordziści, którzy zebrali odpowiednio aż 76,3 kg i 69,6 kg plastiku oraz 101,6 kg i 95,8 kg puszek, otrzymali oryginalne skutery elektryczne w kolorach festiwalu. Co roku Leszek z pomocą uczestników dokłada starań, aby Pol’And’Rock stawał się coraz bardziej zielony. W strefie Sprawdź Promile zadbał natomiast o odpowiedzialną konsumpcję alkoholu i bezpieczny powrót fanów muzyki domu. Służyły temu przygotowane w strefie stanowiska do badania profesjonalnym alkomatem oraz animacje z użyciem alkogogli. Podczas festiwalu w strefie i policyjnych punktach przebadano aż 60 193 osoby.

Poza wyjątkową muzyką i mocą atrakcji, na festiwalowiczów ponownie czekała również niezwykła niespodzianka od Leszka – oryginalna puszka zaprojektowana przez Jerzego Owsiaka. Kolorowe, energetyczne opakowanie, nawiązujące do klimatu festiwalu cieszyło się ogromną popularnością – zarówno wśród uczestników festiwalu, jak i fanów muzyki z innych części kraju. W tym roku limitowany projekt puszki dostępny był bowiem nie tylko na terenie Pol’And’Rock i w wybranych okolicznych sklepach, ale także marketach sieci Lidl w całej Polsce.

Leszek kocha niepowtarzalny klimat Pol’And’Rock, dlatego już teraz niecierpliwie czeka na kolejną, 25. edycję!

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ