Partner serwisu
01 października 2018

Napoje Coca-Cola HBC Polska zdobyły 4 medale „Debiuty 2018”

Kategoria: Z życia branży

W tegorocznym konkursie Good Drink „Debiuty 2018” złoty medal przyznany został dla napoju Kinley Bitter Lemon, dwa srebrne dla napojów Powerade Vitamin i FuzeTea Green Lime Mint oraz brązowy dla Kinley Ginger Ale. Wyniki Konkursu zostały ogłoszone podczas tegorocznego Polskiego Kongresu Napojowego.

Napoje Coca-Cola HBC Polska zdobyły 4 medale „Debiuty 2018”

W tym roku do oceny ekspertów zostało zgłoszonych 50 produktów wprowadzonych polski rynek w 2018 r. Jak podkreślono w werdykcie konkursu, jury szczególną uwagę zwróciła na niebanalne połączenia smakowe, czytelne etykiety oraz funkcjonalność produktów.

W uzasadnieniu werdyktu Kinley Bitter Lemon został wyróżniony za orzeźwiający smak i widoczne cząstki cytryny w napoju i szklane opakowanie. Kinley Ginger Ale za ciekawy imbirowy smak i również szklane opakowanie. Powerade Vitamin za ergonomiczne opakowanie i ciekawy dodatek owocu baobabu, a FuzeTea Green Lime Mint za bardzo dobry orzeźwiający smak i odpowiednio skomponowane składniki.

Jesteśmy zaszczyceni tymi wyróżnieniami – powiedział Grzegorz Lis, dyrektor ds. marketingu w Coca-Cola HBC Polska. Stale doskonalimy naszą ofertę, wprowadzamy innowacje w zakresie produktów i opakowań, by jak najlepiej odpowiadać na zmieniający się styl życia i gusta konsumentów. Cieszymy się, że jest to doceniane – dodał.

Konkurs dedykowany jest firmom sektora spożywczego w Polsce, które dynamicznie przyczyniają się do rozwoju ciekawych trendów na polskim rynku. Celem konkursu jest promocja dobrych napojów oferowanych na krajowym rynku oraz prezentacja najciekawszych rozwiązań w zakresie opakowania i sensoryki produktu.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ