Partner serwisu
03 października 2018

Lubella: Płatki śniadanowie bez syropu glukozowego i bez oleju palmowego

Kategoria: Aktualności

Marka Lubella wprowadziła nowość w składzie płatków śniadaniowych dla dzieci. Od teraz wszystkie produkty z tej linii są naturalnie BEZ syropu glukozowego i BEZ oleju palmowego.

Lubella: Płatki śniadanowie bez syropu glukozowego i bez oleju palmowego

Nowa, udoskonalona receptura płatków to wynik konsekwentnego podążania marki Lubella za oczekiwaniami konsumentów i dbałości o najwyższą jakość produktów. Dzięki temu, sięgając po płatki śniadaniowe od Lubelli, możemy mieć pewność, że są one doskonałą propozycją na wartościowe śniadanie dla najmłodszych.

Płatki od Lubelli to gwarancja wysokiej jakości składników, bo Lubella czerpie ze zboża wszystko, co najlepsze. Produkty zawierają pełne ziarno będące znakomitym źródłem cennego dla naszego organizmu błonnika. Stanowią również bogactwo witaminy B1 i wartościowych minerałów tylko z natury, takich jak między innymi: mangan, fosfor, cynk czy żelazo. Płatki śniadaniowe od Lubelli to także różnorodność smaków i kształtów, dzięki czemu poranne posiłki zmienią się w prawdziwą frajdę BEZ rutyny i BEZ nudy.

O tych wszystkich walorach płatków Lubella informuje również najnowsza kampania marki. Szerokie działania, oprócz kampanii telewizyjnej i VOD, będą miały także swoją odsłonę w postaci kampanii digitalowej, PR, oraz wsparcia w punkcie sprzedaży.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ