Partner serwisu
18 października 2018

Podczas Warszawskiego Festiwalu Kawy będą bić rekord Guinnessa

Kategoria: Aktualności

W trakcie czwartej edycji Warszawskiego Festiwalu Kawy, który odbędzie się między 20, a 21 października 2018 roku w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, nie zabraknie zarówno kawy, jak i rekordowych wrażeń. Wszystko za sprawą oficjalnej próby bicia Rekordu Guinnessa na najwięcej osób parzących kawę jednocześnie.

Podczas Warszawskiego Festiwalu Kawy będą bić rekord Guinnessa

Celem bicia rekordu jest budowa kawowej społeczności w Polsce i na świecie, ponieważ rośnie ona w siłę w bardzo szybkim tempie. Organizatorzy wierzą, że organizacja oficjalnej próby pobicia kawowego rekordu Guinnessa, spowoduje reakcję społeczności w innych częściach świata i zainicjuje kolejne podobne próby.

Warszawski Festiwal Kawy to przede wszystkim: kawiarnie, palarnie kawy, kawowe akcesoria, produkty komplementarne, konkursy z nagrodami, cuppingi, pokazy i szkolenia na scenie, zawody baristów oraz dziesiątki wystawców z branży. Tegoroczna edycja wydarzenia potrwa aż dwa dni, a dla uczestników dostępne będą aż trzy piętra!

Bicie rekordu Guinnessa w liczbie osób parzących kawę jednocześnie rozpocznie się o godzinie 19:30 w Domu Braci Jabłkowskich.

źródło: newseria.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ