03 grudnia 2018

Legendarne czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki teraz w nowej odsłonie

Kategoria: Nowości na rynku

Uwielbiane od lat, kultowe czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki są teraz dostępne również w nowej wersji bombonierek. Zapakowane specjalnie, by sprawiać radość bliskim! Nowe funkcjonalne pudełeczko o optymalnej wielkości i kształcie, zawierające 10 elegancko zapakowanych czekoladek, idealnie sprawdzi się jako słodki prezent dla najbliższej osoby, ale nie tylko.

Legendarne czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki teraz w nowej odsłonie

Legendarny smak i Dobre Składniki

Czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki nie zawierają substancji konserwujących, składników modyfikowanych genetycznie, a także barwników i sztucznych aromatów. Radość ze słodkiej przyjemności jest więc jeszcze większa. Bo kiedy „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”. Dobre Składniki czekoladek są gwarancją pysznego smaku i najlepszej jakości.

Malaga

Klasyczna czekoladka z półpłynnym kremowo-śmietankowym nadzieniem wypełniona słodkimi kawałkami rodzynek, zatopiona w wybornej czekoladzie deserowej. To najstarsza z trzech czekoladek nadziewanych Wawelu – od ponad 50 lat uwielbiana przez wszystkie pokolenia.

Cena za opakowanie 210 g: ok. 10 zł

Tiki Taki

Tiki Taki to prawdziwa legenda i smak egzotycznej przygody. Znakomite połączenie wykwintnego orzechowego kremu, wiórków kokosowych i doskonałej deserowej czekolady.

Cena za opakowanie 175 g: ok. 10 zł

Kasztanki

Jedna z trzech klasycznych czekoladek Wawelu, prawdziwie słodka i kakaowa, nadziana chrupiącymi wafelkami i oblana wyborną deserową czekoladą. Słodka legenda i smak uwielbiany od pokoleń.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ