Partner serwisu
12 grudnia 2018

Firma, która podbiła Afrykę laureatem konkursu “Międzynarodowy Czempion”

Kategoria: Aktualności

Mutalo Group - polska firma, właściciel marki KABISA - napoju, który podbił serca mieszkańców 12 krajów Afryki Subsaharyjskiej, został laureatem prestiżowego konkursu ​“Polska Firma - Międzynarodowy Czempion” w kategorii Debiut na rynkach międzynarodowych.  

Firma, która podbiła Afrykę laureatem konkursu “Międzynarodowy Czempion”

Konkurs “Polska Firma - Międzynarodowy Czempion” organizowany jest od 7 lat przez firmę doradczą PwC we współpracy z Pulsem Biznesu i PKO Bankiem Polskim, pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczościi Technologii. Promuje on aktywność polskich firm, które odnoszą sukcesy na światowych rynkach.

Kategoria “Debiutanci”jest przeznaczona dla firm, które odnotowały wysoki wzrost przychodów pochodzących z ekspansji zagranicznej w minionym roku. Gala wręczenia nagród konkursu odbyła się 6 grudnia 2018 roku w restauracji Belvedere w Warszawie.                        

Nagrodę wręczył Janusz Władyczak, prezes KUKE , a w imieniu Mutalo Group nagrodę odebrała p. Angela Konieczko (Manager ds. Marketingu w Mutalo Group).   

“Jesteśmy pierwszą polską firmą, która stawia na Afrykę jako strategiczny  kierunek rozwoju. Zarówno nasze dane sprzedażowe, jak i prognozy dalszego wzrostu rynku utwierdzają nas w przekonaniu, że tradycyjny podział świata już przestał być aktualny. W najbliższych latach planujemy dalszą ekspansję i zwiększenie naszego udziału rynkach, na których jesteśmy obecni.” - zwycięstwo komentuje Prezes Mutalo  Group - Tomasz Nowowieyski.   

Mutalo Group to ​ polska firma zajmująca się produkcją i eksportem napoju energetycznego KABISA, stworzonego  z myślą o mieszkańcach Afryki Subsaharyjskiej​. Firma została założona w 2015 roku przez Tomasza i Kaję Nowowieyskich, którzy                     wcześniej zakładali portal Jumia dla niemieckiego funduszu Rocket Internet w 17 afrykańskich krajach.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ