Partner serwisu
01 lutego 2019

Nowa linia czekolad Wedel Premium

Kategoria: Nowości na rynku

Mocno czekoladowy smak, doskonale rozpoznawalny logotyp i jedna z najsłynniejszych kreacji reklamowych w Polsce – to tylko kilka elementów które wyróżniają wedlowskie czekolady na rynku. A gdy dodamy jeszcze kakao z Ghany, stylowe opakowanie i starannie wyselekcjonowane składniki, otrzymujemy ekskluzywną całość - nową linię czekolad Wedel Premium. Konsumenci mogą wybierać między Gorzką z 80% kakao, a dwoma wariantami Gorzkiej z 56% kakao: z cząstkami pomarańczowymi lub z karmelizowanymi orzechami laskowymi i solonymi cząstkami karmelu. Linia Premium to również trzy czekolady w kartoniku, które konsumenci już znają: Mleczna, Luksusowa i Gorzka z 64% kakao, w nowej szacie graficznej.

Nowa linia czekolad Wedel Premium

Smak i szyk

Czekolady z linii Wedel Premium to zupełnie nowe warianty smakowe wyróżniające się cienką tabliczką, której kostki zdobi wizerunek chłopca na zebrze i kultowy podpis Emila Wedla. Wśród nich coś dla siebie odnajdą zarówno fascynaci zdecydowanych smaków, jak i Ci, którzy poszukują niebanalnych połączeń.

Dla osób ceniących wytrawne oblicze słodyczy stworzono wariant Gorzka z 80% kakao – to w nim zawarto najwięcej kakaowych ziaren z Ghany, które wyróżnia mocno czekoladowy smak. Zmysłowe i wyraziste doznania smakowe to efekt połączenia unikalnej receptury i nowej, cienkiej tabliczki. Amatorzy słodyczy z nutą egzotyki z pewnością rozsmakują się w Czekoladzie gorzkiej (56% kakao)
z cząstkami pomarańczowymi. Miłośnicy słodko-słonych połączeń powinni natomiast spróbować czekolady gorzkiej (56% kakao) z karmelizowanymi orzechami laskowymi i solonymi cząstkami karmelu. Obydwa warianty swój niepowtarzalny smak zapewniają starannie wyselekcjonowanym składnikom.

Do linii Premium dołączyły również obecne wcześniej na rynku czekolady E. Wedel w kartonikach, które konsumenci zdążyli już dobrze poznać i polubić. Smak i forma tych tabliczek została zachowana, jednak teraz zamknięto je w nowych, spójnych z pozostałą częścią linii opakowaniach. Nowy wygląd zyskały czekolady:

  • Mleczna, powstała dzięki idealnemu zbalansowaniu kakao z Ghany i mleka, którą wyróżnia unikatowa konsystencja, gwarantująca dłuższe rozpuszczenie się czekolady w ustach, a w rezultacie pełniejsze doznania smakowe,
  • Luksusowa o wspaniałej głębi smaku uzyskanej dzięki połączeniu masy czekoladowej z miazgą laskową oraz wyselekcjonowanymi całymi orzechami,
  • Gorzka z 64% kakao, czyli klasyka gatunku i obowiązkowa pozycja dla każdego, kto kocha prawdziwą czekoladę.

Kategoria czekolad premium zyskuje na popularności - coraz więcej konsumentów, i to nie tylko dojrzałych koneserów, spogląda na wyższą półkę w poszukiwaniu produktów o nieco bardziej ekskluzywnym charakterze. Nowa linia czekolad Premium to ukłon w ich stronę i obietnica nie tylko mocno czekoladowego smaku, ale i doświadczenia pełnego wyrafinowania i klasy - mówi Dominika Igielińska, Koordynator Komunikacji Marketingowej LOTTE Wedel.

Dobry styl wczoraj i dziś

Konsumenci bez trudu odnajdą czekolady z nowej linii na półce sklepowej, dzięki wyróżniającym się opakowaniom. Wykonane z białego kartonika, o minimalistycznym designie i przyozdobione złotymi elementami od razu zwracają uwagę. Symbole marki rozpoznawalne przez wszystkich Polaków również zyskały nowy charakter - logotyp E. Wedel pisany jest czekoladą, a chłopiec na zebrze występuje
w odcieniach szlachetnego brązu. Eleganckie opakowania linii Premium zajmują wyjątkowe miejsce w bogatym portfolio marki i stanowią kontynuację przywiązania

E. Wedel do dobrego wzornictwa i nieszablonowego podejścia do identyfikacji wizualnej, która trwa od powstania firmy.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ