Partner serwisu
26 marca 2019

Fentimans prezentuje nowy napój – Apple & Blackberry

Kategoria: Nowości na rynku

Połączenie słodkich i aromatycznych jabłek z orzeźwiającym smakiem cierpkich jeżyn - to aromat nowego napoju gazowanego Fentimans, który trafił na polski rynek. Napój został stworzony z myślą o konsumentach szukających nowych sezonowych smaków i alternatywy do klasycznych napojów gazowanych. Apple & Blackberry trafi na półki sklepowe oraz do restauracji w sam raz na zbliżający się sezon letni.

Fentimans prezentuje nowy napój – Apple & Blackberry

Najnowszy smak dołącza do bogatego portfolio produktów Fentimans, zwiększając liczbę smaków dostępnych w poręcznym rozmiarze 275ml do dwunastu. Fentimans w swojej ofercie posiada napoje w rozmiarach od 125ml do 750ml, przeznaczone zarówno dla rynku HoReCa jak i dla sklepów.

- Fentimans stworzył kolejny wyjątkowy i aro­matyczny smak, który znakomicie sprawdzi się w nadchodzących ciepłych miesiącach. Jestem przekonany, że zyska uznanie naszych klientów i dołączy do pozostałych bestsellerów, takich jak Lemoniada Różana czy Piwo Imbirowe - komentuje Aleksander Gryger, dyrektor sprzedaży The Merchant Company, oficjalnego i wyłącznego importera i dystrybutora napojów Fentimans w Polsce.

W Polsce napoje Fentimans są dostępne od 2013 roku i można je obecnie kupić w ponad 400 lokalach gastronomicznych, hotelach i sklepach na terenie całego kraju.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ