Partner serwisu
15 kwietnia 2019

Dobre praktyki firmy Wawel kolejny raz wyróżnione w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Kategoria: Aktualności

28 marca Forum Odpowiedzialnego Biznesu opublikowało Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki”, którego celem jest wyróżnienie najlepszych przykładów działań z zakresu CSR oraz promowanie idei odpowiedzialnego biznesu. Wawel już od 2010 roku doceniany jest przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu za realizowanie godnych polecenia praktyk odpowiedzialnego biznesu.

Dobre praktyki firmy Wawel kolejny raz wyróżnione w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki” prezentuje najważniejsze działania polskich firm w zakresie CSR z 2018 roku. Publikacja wydawana jest cyklicznie od 2002 roku. Jej celem jest wyróżnienie dobrych praktyk z zakresu CSR oraz promowanie idei odpowiedzialnego biznesu.

Wawel już od 2010 roku znajduje się w gronie firm, których dobre praktyki zostały zamieszczone przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W tegorocznej, 17 z kolei edycji Raportu, zostały docenione cztery praktyki prowadzone przez Wawel. W kategorii “Środowisko” doceniony został realizowany długofalowo program carpoolingu pracowniczego oraz ekologiczna rozbudowa zakładu produkcyjnego. Forum Odpowiedzialnego Biznesu doceniło także w kategorii “Zagadnienia Konsumenckie” program Dobre Składniki, jako długoletnią praktykę , który udowadnia, że nawet przy produkcji na szeroką skalę słodycze mogą mieć krótki skład i nie zawierać zbędnych dodatków. Z kolei w Kategorii “Zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej” po raz kolejny przykładem był program społeczno-lojalnościowy Serce Rośnie. W ramach tej inicjatywy Wawel wsparł podopiecznych 5 organizacji charytatywnych biorących udział w programie, a dzięki zaangażowaniu konsumentów, firma przekazała na pomoc wybranym instytucjom w ramach obu edycji akcji już 2,6 mln złotych.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ