Partner serwisu
07 maja 2019

Lemoniada Tymbark wraca z nowym, arbuzowym smakiem

Kategoria: Nowości na rynku

Letnie, ciepłe dni potrzebują odpowiedniej dawki owocowego smaku i orzeźwienia. Właśnie dlatego do limitowanej oferty Tymbarku wracają Lemoniady – do dwóch już znanych smaków dołączył trzeci, unikalny wariant. Cytryna i Arbuz to obok Cytryny i Limonki oraz Cytryny i Maliny kolejna owocowa propozycja Tymbarku.

Lemoniada Tymbark wraca z nowym, arbuzowym smakiem

Tymbark niezmiennie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Linia limitowanych Lemoniad to napoje doceniane przez każdego, kto szuka nie tylko unikalnych smakowych połączeń, ale i popularnych produktów w oryginalnej formie.

Letnie owoce połączone z tradycyjnym, cytrynowym orzeźwieniem – to właśnie Lemoniady w wydaniu Tymbarku. W tym sezonie do limonki i maliny dołączył arbuz – nowy wariant w ofercie to kolejny znany i popularny wakacyjny smak.

Niepowtarzalnego charakteru napojom dodają także unikalne opakowania. Poręczne butelki kształtem przypominają cytrynę, nierozłącznie kojarzoną z lemoniadą. Pod każdą nakrętką znaleźć można oczywiście kultowe tymbarkowe hasła, które tuż po otwarciu butelki wprawią każdego w dobry humor.

źródło: Informacja prasowa
steffi
2019-05-17
Jestem na diecie więc robię sobie domową lemoniadę z cisowianki, arbuza i mięty. Ma mniej kalorii i cukru
Lucjan
2019-05-22
Fajnie dobrane i pyszne smaki, ogólnie wygląd butelki też mnie urzekł, na pewno dostępne są w Lidlu. Polecam
majka
2019-05-28
Pycha ta lemoniada, szczególnie ta z arbuzem :)
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ