Partner serwisu
05 czerwca 2019

Kubuś zachęca – „Rusz się po nagrody!”

Kategoria: Aktualności

W ramach akcji „Rusz się z Kubusiem” marka stale zachęca najmłodszych do aktywności fizycznej. W tym roku Kubuś nagradza za ruch! „Rusz się po nagrody!”, to nowa akcja promocyjna, w ramach której przygotowano innowacyjną aplikację opartą o rozszerzoną rzeczywistość. Czekają w niej sportowe gry i wyzwania, za realizację których można wygrać niesamowite nagrody – w tym spotkanie z ambasadorem akcji – Krzychem Golonką.

Kubuś zachęca – „Rusz się po nagrody!”

Dzieci uwielbiają angażujące rozrywki, aktywne spędzanie czasu i niespodzianki! Dlatego Kubuś ma dla nich wyjątkową akcję, która łączy to wszystko. Promocja „Rusz się po nagrody” wraz z aplikacją, to kolejne działania akcji „Rusz się z Kubusiem”, w ramach której marka zachęca dzieci oraz młodzież do sportu i aktywności fizycznej, korzystając z najnowocześniejszej technologii.

Nowa aplikacja Kubusia to wyzwania od popularnego YouTubera Krzycha Golonki i Kubusia, a także sportowe gry w technologii AR (rozszerzonej rzeczywistości – ang. Augmented Reality).

Na zwycięzców czekają: spotkanie z Krzychem Golonką (główna nagroda w wyzwaniach), Play Station 4 Slim 1 TB w zestawie z Sony PS4 Kamera v2 oraz grą Just Dance 2019 (główna nagroda w grach sportowych) oraz deskorolki elektryczne, longboardy i karty podarunkowe Decathlon.

Nagrody do wygrania co miesiąc, w każdej z 3 rund!

Informacje o akcji można znaleźć w aplikacji konkursowej oraz na stronie https://ruszsieponagrody.kubus.pl.

Działania promocyjne będą prowadzone przy współpracy z influencerami oraz digitalowo: na YouTube, Tik Tok’u i w innych mediach społecznościowych oraz na stronach i portalach tematycznych.

źródło: Informacja prasowa
krzycu
2019-06-07
bardzo fajnie że takie coś zrobili bo ja chce wygrać plaistianon4 lub
deskorolkę elektryczna
Zuzia
2019-08-19
Fajne
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ