Partner serwisu
11 czerwca 2019

OSM Krasnystaw z nagrodą

Kategoria: Mleko

Do grona licznych nagród i certyfikatów jakimi uhonorowano produkowany przez OSM Krasnystaw kefir 500 g dołączyło kolejne wyróżnienie - „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” przyznany podczas oficjalnej Gali w dniu 23 maja 2019r. Dla nas jest to wyróżnienie szczególne, bo przyznawane przez naszych biznesowych Partnerów, czyli detalistów i hurtowników, którym zawdzięczamy obecność naszych produktów na półkach sklepów. „Złoty Paragon” dla kefiru to efekt także ogromnego zaufania jakim nasi Klienci nas obdarzają sięgając codziennie po nasze produkty – serdecznie za to dziękujemy. Mamy to szczęście, że Polacy dokonują przy sklepowej półce coraz bardziej świadomych wyborów - podaje marka Krasnystaw.

OSM Krasnystaw z nagrodą

. Kefir 500 g z OSM Krasnystaw w 2017 r otrzymał nagrodę„Złotego Paragonu” a także nagrody takie jak „Hit handlu” i „Najlepsze w Polsce” ugruntowując tym samym swoją pozycję lidera wśród polskich kefirów.

Certyfikat „Złoty Paragon”, jakim po raz kolejny nagrodzono naszą spółdzielnię to świadectwo zasad i wartości, którym od ponad 100 lat hołduje OSM Krasnystaw. Te wartości to pełna naturalność produktów, brak konserwantów, wierność tradycyjnym recepturom i wykorzystanie najlepszego mleka z najczystszych rejonów Lubelszczyzny. Z ponad wiekowego doświadczenia Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie wynika, że taka właśnie jest recepta na produkty najwyższej jakości, które od lat cieszą się niesłabnącym zaufaniem Polaków - dodaje marka.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ