Partner serwisu
17 lipca 2019

Gdy czas przecieka przez palce. Jak w napiętym grafiku realizować terminy i mieć więcej czasu na to, co ważne

Kategoria: Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej XII Konferencja Woda i Ścieki w Przemyśle Spożywczym

Przedstawiamy osobę, która poprowadzi wykład specjalny w ramach Akademii BMP.

Każdy z nas codziennie dysponuje 24 godzinami czasu. Dużo mówi się o zarządzaniu sobą w czasie mając na myśli planowanie zadań, aktywności, którym dedykujemy dostępne nam godziny. To podejście skupia się jednak tylko na jednym z poziomów istnienia człowieka – na fizycznym działaniu. Tymczasem istnieje jeszcze jeden poziom naszego życia, a jest nim poziom myśli, słów i uczuć, poziom którego nie widać, ale który oddziałuje na fizyczność, na naszą dynamikę działania. Myślenie o tym „ile jeszcze mam do zrobienia”, w trakcie wykonywania jakiejś czynności, niestety nie działa na naszą korzyść, wręcz przeciwnie – może np. wydłużyć proces ze względu na pomyłkę.

Na prelekcji zostanie ukazane, jak w prosty sposób zarządzać swoim rozbrykanym myśleniem (m.in. porównywaniem się, narzekaniem, ocenianiem siebie i innych), które rozprasza naszą życiową energię i utrudnia cieszenie się dniem. Będzie bardzo praktycznie.

Katarzyna Koźlińska

Od 2007 roku bada świadomość, od 2012 roku działa na rzecz wzrostu świadomości prowadząc sesje w 4 oczy, warsztaty rozwojowe, spotkania medytacyjne i prelekcje. Szerzy umiejętność widzenia tzw. "problemów" z innej perspektywy co wraz ze wzrostem świadomości powoduje, że te "problemy" same zaczynają odpadać. Współpracuje z liderami, którym zależy na kształtowaniu nowych liderów, bowiem zmiana na zewnątrz zaczyna się tu i teraz w świadomości jednostki. Działa tam i z tymi, którym zależy na wspólnym wzrastaniu.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ