11 września 2019

Peanut Butter i Toffee&Peanuts – nowe czekoladki od E.Wedel

Kategoria: Aktualności

W portfolio E.Wedel pojawiły się nowe czekoladki w dwóch smakach: peanut butter oraz toffee i orzeszków ziemnych. Nowości doskonale łączą oryginalną wedlowską czekoladę i rozpływające się w ustach nadzienie. To idealna propozycja dla siebie lub do dzielenia się z innymi.

Peanut Butter i Toffee&Peanuts – nowe czekoladki od E.Wedel

Nowości od E.Wedel zawierają w sobie najwyższej jakości składniki, które świetnie wpisują się w obowiązujące trendy. Mowa o słodko-słonych połączeniach i smakach orzechowych, w których od kilku lat rozsmakowują się zarówno dorośli, jak dzieci.

Peanut Butter to wariant, w którym jednowarstwowe nadzienie z orzeszków arachidowych oblano czekoladą białą karmelową. Takie zestawienie przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy cenią sobie słodko-słone połączenia.

Fani multisensorycznych doznań powinni zaś zwrócić swoją uwagę w kierunku wariantu Toffee&Peanuts. W czekoladce stworzonej z czekolady mlecznej, zamknięto dwie warstwy nadzienia. Podstawę stanowi masa orzechowa z kawałkami pokruszonych orzeszków ziemnych, na której umieszczono płynną warstwę toffee.

W pudełku znajduje się 13 pojedynczo zapakowanych czekoladek. Nowość zachwyca niecodziennym designem i kolorystyką opakowania – żółto-brązową dla wariantu Peanut Butter i brązowo-żółtą dla smaku Toffee&Peanuts.

Produkt dostępny jest w sklepach.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ