Partner serwisu
03 października 2019

Nowość w linii czekolad gorzkich Premium od E.Wedel

Kategoria: Aktualności

Wyselekcjonowane kakao z Ghany, mocno czekoladowy smak i nieoczywiste dodatki. To właśnie tym miłośników czekolady zaskoczy już we wrześniu marka E.Wedel, wprowadzając na rynek czekoladę gorzką z cząstkami wiśni i chili. Nowość dołączy do wyjątkowej linii czekolad Premium, które dostępne są na rynku od października zeszłego roku.

Nowość w linii czekolad gorzkich Premium od E.Wedel

W skład linii czekolad Premium wchodzą obecnie 3 warianty smakowe: Gorzka z 80% zawartością kakao, a także Gorzka z cząstkami pomarańczowymi oraz z karmelizowanymi orzechami laskowymi i solonymi cząstkami karmelu. We wrześniu do tej wyjątkowej kolekcji dołączy Czekolada Gorzka z cząstkami wiśni i chili. Nowość stanowi idealne połączenie oryginalnej wedlowskiej czekolady z wyjątkowymi dodatkami. Głęboki smak czekolady to zasługa wyselekcjonowanego kakao z Ghany, które podkreślają cząstki wiśni i wytrawny charakter chili.

Nowość!

Czekolada Gorzka z cząstkami wiśni i chili

  • Gramatura: 100 g
  • Sugerowana cena: 7,99 zł

Czekolada Gorzka z karmelizowanymi orzechami laskowymi i solonymi cząstkami karmelu

  • Gramatura: 100 g
  • Sugerowana cena: 7,99 z

Czekolada Gorzka z cząstkami pomarańczowymi

  • Gramatura: 100 g
  • Sugerowana cena: 7,99 zł

Czekolada Gorzka z 80% kakao

  • Gramatura: 100 g
  • Sugerowana cena: 7,99 zł

Czekolady Premium od E.Wedel to wyjątkowa linia, zamknięta w eleganckim, białym kartoniku ozdobionym złotymi elementami, które docenią entuzjaści minimalistycznego designu. Ich wyróżnikiem jest unikalna, cienka tabliczka, której kształt zwiększa doznania smakowe. Spośród czterech wariantów coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy zdecydowanych smaków, jak i tacy, którzy poszukują niebanalnych połączeń.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ