Partner serwisu
24 października 2019

PRZESTRZENIE LECHSTARTERA otwarte dla mieszkańców Szczecina, Kielc i Rzeszowa!

Kategoria: Aktualności

LECHSTARTER zmienia polskie miasta już od 4 lat! Tym razem to mieszkańcy Szczecina, Kielc i Rzeszowa, mogą cieszyć się oryginalnymi PRZESTRZENIAMI projektu Jakuba Szczęsnego wartymi 1 mln zł. Miasta, które zwyciężyły w tegorocznej edycji, dzięki niezwykłemu zaangażowaniu lokalnej społeczności, wzbogaciły się o miejsca, w których będzie można integrować się oraz organizować wydarzenia kulturalne.

PRZESTRZENIE LECHSTARTERA otwarte dla mieszkańców Szczecina, Kielc i Rzeszowa!

LECHSTARTER to program, który już od 4 lat pozytywnie zmienia polskie miasta, realizując oryginalne projekty dedykowane mieszkańcom. W tym roku marka Lech Premium wróciła z odświeżoną mechaniką akcji, podejmując współpracę ze znanym, polskim architektem – Jakubem Szczęsnym. Współpraca zaowocowała projektem nietuzinkowej PRZESTRZENI, która pojawiła się w zwycięskich miastach. W każdym z nich inaugurację strefy zdobytej w programie wspierał sam architekt, tłumacząc, jak kreatywnie wykorzystać projekt.

Leszek od lat zmienia polskie miasta angażując do działania lokalne społeczności. W tym roku, dzięki współpracy Jakuba Szczęsnego, Filipa Springera, piętnastu fundacji i tysięcy głosujących, zbudowaliśmy trzy oryginalne PRZESTRZENIE. Sposób ich wykorzystania zostawiliśmy w rękach współpracujących organizacji, które mogą realizować tam spotkania, wystawy, warsztaty i wiele innych inicjatyw. Cieszymy się widząc niezwykłą mobilizację społeczności, która towarzyszy każdej edycji programu - mówi Karolina Król, Junior Brand Manager marki Lech Premium.

Stworzony koncept jest nie tylko idealnym miejscem do złapania oddechu od miejskiego zgiełku - PRZESTRZEŃ powstała również po to, żeby inspirować mieszkańców do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Jej celem jest zacieśnianie więzi w ramach lokalnych społeczności, do czego razem z marką Lech Premium zachęcają zaangażowane organizacje, działające w poszczególnych województwach.

W ramach komunikacji podsumowującej tegoroczną edycję programu, powstał materiał w wersji 15' i 30’ z udziałem Filipa Springera – ambasadora programu. Za realizacją video, które dostępne jest na profilu marki na Facebooku oraz komunikacją w social media stoi Cut the Mustard. Tailor Made PR odpowiadała za komunikację PR i współpracę z influencerami, zaś Nairobia koordynowała współpracę z NGO i powstanie PRZESTRZENI w zwycięskich miastach. Zenith odpowiadał za zakup mediów.

źródło: kp.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ