Partner serwisu
20 listopada 2019

Woda Jantar nagrodzona prestiżowym tytułem

Kategoria: Aktualności

18 listopada w warszawskim Hotelu Bellotto odbyła się uroczysta Gala, podczas której zaprezentowano Laureatów ogólnopolskiego plebiscytu Kobieca i Męska Marka Roku 2019. W Gali udział wzięli zarówno przedstawiciele nagrodzonych marek i ambasadorzy projektu, jak i znane osobowości świata show-biznesu i mediów.Organizatorem wydarzenia był Polski Instytut Rozwoju Marki.Galę poprowadziła prezenterka Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna, a wśród gości pojawiła się plejada osobowości ze świata show-biznesu.

Woda Jantar nagrodzona prestiżowym tytułem

Kobieca Marka Roku - Klasa i Styl 2019 oraz Męska Marka Roku - Siła Jakości

Tytuły przyznano w kilku kategoriach, m.in. Moda, Uroda i pielęgnacja, Sport i pasje, Dietetyka i catering. Jedną z nagrodzonych marek jest w tym roku woda mineralna Jantar.

Najzdrowsza woda w Polsce

W Polsce Woda Jantar dostępna jest m.in. w sklepach ze zdrową żywnością. Skąd Prezes firmy, Pan Janusz Tomaszewskim bierze inspiracje do rozwoju? „Napędzają mnie badania. Im więcej tę wodę badamy, tym więcej mamy potwierdzeń, że jest wyjątkowa. Woda Jantar jest jednym z elementów utrzymania zdrowia na najwyższym poziomie. Doskonała dla ludzi zdrowych , oraz prowadzących aktywny trym życia , ale również rekomendowana ze względu na skład w niektórych jednostkach chorobowych. Dobrze zbilansowany i różnorodny bukiet minerałów oprócz nawodnienia i alkaliczności niesie za sobą jeszcze sporo innych benefitów przyczyniając się do uzupełnienia takich deficytowych elementów jak np. selen , magnez, wapń, jod , żelazo, chrom, stront , lit , bor.

Co ważne, stosunek potasu do sodu okazał się taki, jak w płynach fizjologicznych, a to doskonale wpływa na niektóre jednostki chorobowe. Posiada rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków jako woda do codziennego spożywania przez osoby chore na cukrzycę. Znajdują się tam doskonałe sole permskie. Woda Jantar jest czysta, a jej bukiet minerałów jest różnorodny, co wpływa doskonale na każdy organizm” – mówi Janusz Tomaszewski.

Ambasadorzy

Ambasadorami Wody Jantar są znane osoby, sportowcy, którzy swoim sportowymi wynikami i świadomością zdrowego stylu życia, doskonale wpisują się w strategię marki Jantar. Wśród Ambasadorów znajdują się m.in. Mistrzyni Świata w tańcach Latino Agnieszka Kaczorowska, Mistrz Polski w Pływaniu Paweł Juraszek, biegacz górski Krzysztof Badurka czy kolarz szosowy Bartosz Huzarski. „Nasi Ambasadorzy to ludzie związani z jakąś misją. Odnoszą spektakularne sukcesy sportowe, ale także rozumieją nasze przesłanie zdrowia, czystości. To ludzie świadomi tego, w jaki sposób osiągnąć sukces. Bo przecież nie tylko treningi wpływają na efekty sportowca, ale także szereg innych elementów: metodyka, odpowiednia suplementacja i odżywianie, relaksacja i… odpowiednie nawodnienie. To właśnie te dodatkowe elementy decydują, czy jest się dobrym sportowcem, czy osiąga się mistrzostwo. A wśród tych elementów nawodnienie odpowiednią wodą jest niezmiernie istotne. Ambasadorzy Jantara sprawdzili na sobie, że Woda Jantar pomaga im w osiąganiu sukcesów i życiu w zdrowiu” – dodaje Prezes Tomaszewski.

Nagrodę w imieniu firmy Jantar Wody Mineralne odebrała Klaudia Van Wezel.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ