26 listopada 2019

Fascynująca przygoda z Danonkami w egzotycznym świecie zwierząt

Kategoria: Aktualności

Danonki zabierają teraz dzieci w niezapomnianą podróż do przepięknych, odległych krain. Razem z Danonkiem, dzielnym towarzyszem i przewodnikiem, spotkają tam barwne i fascynujące stworzenia. W opakowaniach uwielbianych przez dzieci Danonków mali podróżnicy znajdą kolorowe magnesy, które pomogą poznawać ciekawy i różnorodny świat egzotycznych zwierząt.

Fascynująca przygoda z Danonkami w egzotycznym świecie zwierząt

Danonki pokazują dzieciom naszą planetę z jej najpiękniejszej strony, ucząc i fascynując zarazem. Teraz w opakowaniach tych pysznych, pożywnych serków i jogurtów mali odkrywcy znajdą magnesy z kolorowymi rysunkami zwierząt, żyjących na Madagaskarze, Galapagos i w Amazonii. Na odwrocie każdego magnesu dzieci będą mogły przeczytać ciekawostki na temat tych zadziwiających i szalenie interesujących stworzeń.

Dzieci mogą uzbierać aż 15 podobizn różnych zwierząt, ale na tym nie koniec – magnesy dostępne są w formie puzzli, które po połączeniu stworzą jeden, kolorowy obraz, pełen nasyconych barw i wesołych zwierzaków. Złożone w całość puzzle można umieścić na drzwiach lodówki czy też na tablicy magnetycznej i inspirować dzieci każdego dnia. Na każdym magnesie pojawia się też oczywiście Danonek, który jest kompanem dzieci podczas ich egotycznej przygody.

Fascynująca przygoda z Danonkami

Marka Danonki stworzyła kolorowe puzzle po to, by pokazać dzieciom różnorodność naszego świata i obudzić w nich ciekawość. I tak z magnesów dzieci dowiedzą się np. dlaczego leniwiec to prawdziwy… leniwiec, czym jest fossa madagaskarska, dlaczego kameleon zmienia barwy, do czego służą wąsy lwa morskiego, które zwierzę jest najbardziej kolorowe w całej Amazonii, a także co łączy jaguara, lwa i tygrysa.

Z pewnością nikt nie przeoczy Danonków na półce w sklepie – jogurty i serki dostępne będą w kolorowych, tematycznych opakowaniach. Na każdym z nich dzieci zobaczą podobiznę Danonka, gęstą dżunglę i egzotyczne zwierzątko.

Marka Danonki zaprasza wszystkich opiekunów i ich pociechy do rozpoczęcia fascynującej przygody z Danonkiem.

Magnesy będą dostępne we wszystkich promocyjnych multipackach serków i jogurtów Danonki.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ