07 lutego 2020

Sięgnij po nutę elegancji – poznaj bogate i wyraziste wino Carlo Rossi Dark!

Kategoria: Aktualności

Carlo Rossi, największa marka wina w Polsce, z impetem wchodzi w nowy rok. Do jej portfolio dołącza zupełna nowość – Carlo Rossi Dark, czyli czerwone wino o bogatym i wyrazistym smaku. Nowy Dark stanowi niepowtarzalne połączenie owoców, przełamanych głębokim smakiem czekolady i śliwkowym finiszem, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Sięgnij po nutę elegancji – poznaj bogate i wyraziste wino Carlo Rossi Dark!

Carlo Rossi Dark już od pierwszej kropli zachwyca mocą swojego charakteru, będącego mieszanką oryginalnych smaków i aromatów. To w nim owocowe nuty wiśni, jeżyn i porzeczek, zostały przełamane głębokim smakiem ciemnej czekolady. Wyczuwalny na końcu degustacji śliwkowy finisz, pozostaje na długo, zapewniając miłośnikom półwytrawnych wariantów, niezwykłe doznania. Carlo Rossi Dark stanowi przełom w dotychczasowym portfolio marki – wiodącej na polskim rynku win. Nowość, za sprawą ciemnej etykiety ze złotym wykończeniem, kusi eleganckim i tajemniczym wyglądem, a także podkreśla charakter premium produktu.

- Carlo Rossi Dark to nietuzinkowe wino w naszym portfolio – pełne konkretnych i aromatycznych nut smakowych, które podkreśla opakowanie premium. Nowość to propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy cenią sobie trunki o nieoczywistym bukiecie smaków. Wierzymy, że jego wielowymiarowość skradnie serca niejednego konsumenta i wytyczy nową ścieżkę w ofercie produktowej całej marki – Adam Jęda, Marketing Manager win Carlo Rossi.

Wprowadzanie nowości do portfolio Carlo Rossi wsparte będzie kampanią w digitalu, ekspozycjami w sklepach, a także działaniami PR.

Carlo Rossi Dark dostępne jest w sprzedaży od stycznia, w butelkach o pojemności 750 ml. Sugerowana cena produktu to 22,99 zł.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ