Partner serwisu
Gorący temat
15 kwietnia 2020

Dobro Polski i Polaków jest najważniejsze dla Mlekovity

Kategoria: Aktualności

 

"W obecnej sytuacji naszym głównym zadaniem, a zarazem misją, jaka przyświeca Grupie MLEKOVITA  jest zagwarantowanie dostaw produktów mleczarskich w całym kraju. Dobro Polski i Polaków jest dla nas najważniejsze. - mówi Dariusz Sapiński, Prezes Grupy Mlekovita.


Obecny czas to czas aby skupić się na misji dostarczenia wszystkim Polakom, blisko ich domów potrzebnych produktów, dlatego Grupa MLEKOVITA w swoich 20 zakładach produkcyjnych codziennie przetwarza 8 mln l mleka od polskich dostawców, pracuje 7 dni w tygodniu, a w dyspozycji są nasze 32 hurtownie oraz blisko 130 sklepów firmowych MLEKOVITKA.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, produkujemy zarówno produkty o tzw. długim terminie przydatności do spożycia, takie jak mleko UHT, masło czy sery oraz zwiększyliśmy produkcję produktów o szczególnych właściwościach zdrowotnych, czyli wpływających na zwiększenie odporności, tj. DarPro i WPC 80. - kontynuuje Prezes Zarządu Grupy Mlekovita.


"Dodatkowo  wdrożyliśmy dostawy bezpośrednie  do domów osób objętych kwarantanną, tak, aby nikomu nie zabrakło produktów mlecznych, gdyż mleko od zarania dziejów jest dla człowieka najważniejszym pokarmem, a Hipokrates twierdził, że jest to pokarm najdoskonalszy i najbardziej kompletny, jaki stworzyła natura."  - dodaje Dariusz Sapiński.

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ