Partner serwisu
13 maja 2020

Stock Prestige Vodka triumfuje w najbardziej prestiżowych konkursach międzynarodowych!

Kategoria: Aktualności

Stock Prestige Vodka po raz kolejny potwierdza najwyższe standardy jakości i produkcji. Początek roku przyniósł jej dwa ważne, branżowe wyróżnienia: to złoty medal za jakość i smak, przyznany przez ceniony na całym świecie Instytut Jakości Monde Selection oraz srebro w kategorii smaku w konkursie San Francisco World Spirits Competition.

Stock Prestige Vodka triumfuje w najbardziej prestiżowych konkursach międzynarodowych!

Wyjątkowa jakość i smak

Stock Prestige Vodka to marka, która od zawsze zaprasza konsumentów do świata prestiżu i wyjątkowych przeżyć. Towarzyszy wielkim i ważnym wydarzeniom, a także pozwala celebrować je w odpowiednio ekskluzywny sposób. Jej niezwykła receptura to wynik połączenia ponad 130 lat doświadczenia w wytwarzaniu wysokiej klasy alkoholi z najnowszymi osiągnięciami w produkcji. To sprawia, że jest nr 1 wśród wódek premium w Polsce*. Najnowsze osiągnięcia, srebro i złoto uzyskane na prestiżowych, międzynarodowych konkursach, potwierdzają jej wyjątkową jakość i smak.

- Stock Prestige Vodka po raz kolejny udowodniła, że jest niekwestionowanym liderem kategorii premium. To już drugie wyróżnienie dla marki w międzynarodowym konkursie w San Francisco oraz kolejne złoto w badaniu Monde Selection. Te nagrody potwierdzają staranność i dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji Stock Prestige. Wierzymy, że dzięki uznaniu światowych ekspertów zyska jeszcze większą popularność, szczególnie wśród nowych konsumentów - mówi Magdalena Szatko, Brand Manager marki Stock Prestige Vodka w Stock Polska.

Złoto od Monde Selection

Laureaci obu konkursów należą do najlepszych w swoich kategoriach na całym świecie, a zdobyte wyróżnienia – do najważniejszych dla branży spirytusowej. Monde Selection to działająca od 1961 r., instytucja zajmująca się badaniem jakości artykułów spożywczych. Wykwalifikowani, doświadczeni, a przede wszystkim niezależni eksperci oceniają produkty najpierw w tzw. ślepych testach, a następnie  poddają je szczegółowym testom laboratoryjnym. W swojej kategorii, wśród 300 innych, zgłoszonych alkoholi Stock Prestige Vodka zdobyła jedne w najwyższych not za jakość, smak i kunszt produkcji.

Srebro w San Francisco

San Francisco World Spirits Competition to uznany zarówno w handlu, jak i wśród konsumentów, organizowany od 2000 roku konkurs. Stock Prestige Vodka rywalizowała z ponad 3000 alkoholi z ok. 30 krajów i tak jak w badaniu Monde Selection przeszła tzw. ślepe testy. Zdobyła ogromne uznanie wśród niezależnego jury – oprócz srebrnego medalu w kategorii smaku, została także uhonorowana certyfikatem potwierdzającym najwyższe standardy produkcji.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ