Partner serwisu
18 maja 2020

Rybka MiniMini bohaterką nowej Staropolanki KIDS – wielopłaszczyznowa współpraca Uzdrowisk Kłodzkich z CANAL+ nadawcą kanału MiniMini+

Kategoria: Aktualności

Idealna woda dla malucha Staropolanka KIDS z wizerunkiem ulubionej telewizyjnej Rybki MiniMini to woda o niskiej mineralizacji, produkowana w wygodnej butelce i pojemności 330 ml z bezpiecznym dla milusińskich  korkiem niekapkiem, którego funkcjonalność pozwala na zmniejszenie ryzyka zachłyśnięcia się dziecka wodą z butelki oraz eliminuje ryzyko wylania wody.

Rybka MiniMini bohaterką nowej Staropolanki KIDS – wielopłaszczyznowa współpraca Uzdrowisk Kłodzkich z CANAL+ nadawcą kanału MiniMini+

Rozpoznawalna i lubiana bohaterka – Rybka MiniMini
Tak jak woda Staropolanka KIDS tak i kanał MINIMINI+ cieszą się zaufaniem rodziców i sympatią wśród dzieci.
Kanał MINIMINI+ jest uwielbiany przez dzieci w wieku 3-8 lat. To ogromna widownia w najmłodszej grupie widzów, która malucha przemieni w zucha.

Przez rodziców, MiniMini+ postrzegany jest jako kanał przyjazny i odpowiedni dla małego dziecka. MiniMini+ inspiruje i uczy maluchy poprzez zabawę. Jest to kanał bezpieczny dla najmłodszych gdyż w swojej ofercie proponuje programy pozbawione przemocy.
Świadomi rodzice wiedzą co jest najlepsze dla ich najmłodszych pociech.
Rybka MiniMini wraz z przyjaciółmi - Delfinkiem Finkiem i Ośmiornicą Lolą oraz Staropolanka KIDS zabiorą wszystkie Maluchy na niesamowite podwodne i wodne przygody! Wspólna zabawa, magiczne sztuczki i spotkania z niezwykłymi istotami będą nie tylko okazją do odkrywania podwodnego świata, ale też bardzo przydatną lekcją przyjaźni, współpracy i empatii.

Zdrowe nawyki żywieniowe
Wiemy, że nawadnianie organizmu jest niezwykle ważne już od najmłodszych lat dlatego warto wyrabiać w dziecku nawyk picia wody, zamiast napojów słodzonych czy aromatyzowanych. Dzięki Staropolance KIDS młody organizm będzie dobrze nawodniony, a rodzice mogą mieć pewność, że dziecko przeniesie dobre nawyki w dorosłe życie.

Właściwa dla najmłodszych mineralizacja
Staropolanka KIDS MiniMini to woda źródlana, wydobywana w Jeleniowe k/Kudowy-Zdrój, w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych. Woda ta zawiera kompozycję minerałów o  łącznej wartości 335 mg/l, która stanowi optymalną i bezpieczną wartość dla młodego organizmu.

Funkcjonalności – „korek-niekapek” i nowy format
W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych w nowej wersji Staropolanka KIDS MiniMini stosujemy praktyczny „korek-niekapek”, który poza zaworem posiada jeszcze dwie ważne cechy: łatwo otwiera się zachowując kąt 170⁰ i ma plombę w postaci pierścienia, która nie odrywa się, ale pozostaje wewnątrz przykręconego do butelki korka, eliminując tym samym powstawanie niewielkiego plastikowego odpadu.
Nowa wersja wody dla maluchów spakowana jest także w zgrzewkę liczącą 9 butelek, co jest istotną cechą zwiększającą wygodę Rodziców przy zakupie i zmniejszającą ilość tworzywa wykorzystywanego do produkcji.

Gdzie można kupić?
Woda Staropolanka KIDS MiniMini dostępna jest w sieciach Auchan, Carrefour, E.Leclerc, Selgros i wielu sieciach lokalnych.
Można ją także zamawiać w sklepie internetowym pod adresem www.sklep.staropolanka.pl .

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ