Partner serwisu
25 czerwca 2020

Nowa odsłona graficzna wód gazowanych Żywiec Zdrój. Marka wprowadza ofertę napojów gazowanych Żywiec Zdrój Mocny Gaz i nuta smaku.

Kategoria: Aktualności

W kwietniu br. na półkach sklepowych pojawiły się wody gazowane Żywiec Zdrój w odświeżonej szacie graficznej. Zmienione zostały etykiety produktów, by jeszcze bardziej podkreślić kluczowe benefity obu wariantów gazowanych – natychmiastowe orzeźwienie w wariancie Mocny Gaz i delikatnie orzeźwienie w wersji Lekko Gazowana. Ponadto oferta Żywiec Zdrój została również rozbudowana o napoje – Żywiec Zdrój Mocny Gaz i nuta smaku, czyli połączenie tylko dwóch rodzajów składników: wody gazowanej i naturalnych, owocowych aromatów. Innowacyjny produkt w kategorii gazowanych napojów niezawierających cukru i kalorii jest skierowany do osób ceniących sobie zdrowy styl życia. Produkty są dostępne na rynku od kwietnia 2020 roku.

 

Krystaliczna woda gazowana Żywiec Zdrój jest  dostępna w dwóch wariantach, różniących się od siebie poziomem nagazowania – Mocny Gaz i Lekko Gazowana. Żywiec Zdrój Mocny Gaz skierowany jest do konsumentów poszukujących natychmiastowego i maksymalnego orzeźwienia, natomiast wariant Lekko Gazowany powstał z myślą o osobach poszukujących na co dzień delikatnego i przyjemnego sposobu na orzeźwienie i jednocześnie nawodnienie organizmu.


W 2020 roku zmieniona została nazwa wariantu lekko gazowanego na Żywiec Zdrój Lekko Gazowana, a także odświeżona została szata graficzna obu wariantów wody gazowanej, aby jeszcze bardziej podkreślić ich kluczowe benefity: maksymalne orzeźwienie w przypadku Mocnego Gazu oraz delikatne orzeźwienie w przypadku wariantu Lekko Gazowana, a także wyraźnie odróżnić oba warianty od siebie.
Ponadto w ofercie Żywiec Zdrój pojawiły się nowe napoje. Żywiec Zdój Mocny Gaz i nuta smaku to produkty


z innowacyjnej kategorii na rynku napojów gazowanych, skierowane do osób ceniących zdrowy styl życia, które zwracają uwagę na skład produktu i jego wartości odżywcze, wybierając prosty skład, bez cukru, słodzików, konserwantów i sztucznych składników. Nowe produkty to maksymalnie orzeźwiające połączenie krystalicznej, mocno gazowanej wody i smakowej kombinacji naturalnych, owocowych nut smakowych. Żywiec Zdrój Mocny Gaz i nuta smaku jest dostępny od kwietnia br. w trzech wariantach smakowych: cytryny - mięty, marakui - limonki (w pojemności 0,5l oraz 1,5l) oraz grejpfruta - pomarańczy (w pojemności 1,5l).

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ