Partner serwisu
20 października 2020

MONDE VERT - DOSKONAŁY NAPÓJ FUNKCJONALNY, PIĘKNA BUTELKA, UNIKALNA KONCEPCJA

Kategoria: Aktualności

Coraz większą popularność w świecie zyskują napoje na bazie surowców roślinnych. Coraz większe znaczenie mają w tej grupie napoje konopne a szczególnie napoje z cbd (kannabidiol).

MONDE VERT - DOSKONAŁY NAPÓJ FUNKCJONALNY, PIĘKNA BUTELKA, UNIKALNA KONCEPCJA

1. Grzegorz Kiełbowicz - Doktor nauk biologicznych w zakresie biotechnologii. Specjalista w dziedzinie nanotechnologii i nowoczesnych systemów kontrolowanego dostarczania leków.
2. Paweł Mituła – Chemik i doktor nauk biologicznych w zakresie biotechnologii. Jego obecne zainteresowania obejmują sposoby poprawy biodostępności związków biologicznie aktywnych i zastosowania systemów ich dostarczania w organizmie.
3. Tomasz Tronina - Doktor nauk biologicznych w zakresie biotechnologii. Wybitny specjalista w obszarze chemii związków naturalnych.
4.Piotr Matuszewski – analityk i strateg, ekspert ds. rozwoju biznesu
5. Adam Bogacz – od lat zajmujący się budowaniem strategii, PR i lobbingiem w branży napojowej  i nie tylko.

Wspomniane wyżej osoby opracowały i wprowadzają na rynek napój Monde Vert , unikalny napój w pięknej butelce. – zdjęcia w załączeniu. Butelka z miejsca została zaakceptowana przez sieci Auchan i Lidl, jako obowiązkowy produkt na półce w ich obiektach. Głównym atutem tego projektu jest wspaniała butelka. Nadaje się szczególnie do napojów prremium, a więc do funkcjonalnych, soków, nektarów. Istotą programu jest napój Monde Vert zawierający AdvanDrop™, który przedstawialiśmy wcześniej. AdvanDrop™ umożliwia zwiększenie rozpuszczalności kannabinoidów w wodzie ponad 10 000 razy w porównaniu do czystych związków. Jednocześnie jest to najbardziej wszechstronna technologia, która może być zastosowana do różnych postaci surowców uzyskiwanych z konopi od surowych ekstraktów po czyste kannabinoidy. AdvanDrop™ umożliwia zwiększenie rozpuszczalności praktycznie wszystkich dostępnych obecnie kannabinoidów.

Piękna butelka uzupełnia charakter premium napoju Monde Vert, a całość ozdobi wszystkie półki sklepowe, w halach do których dotrze. Organizując dystrybucję staramy się zachować i wzmocnić charakter premium i dlatego proponujemy wybranym sieciom, a nie każdej. Nie zamierzamy współpracować z największą siecią., bo nie obronimy cen i wizerunku.
Na butelkę błyskawicznie zareagował sieć Auchan kontaktując się z nami i twierdząc, że muszą mieć tę butelkę. Po raz pierwszy zdarzyło mi się, aby sieć zgłaszała się sama domagając się produktu                                         

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ