Partner serwisu
17 listopada 2020

Absolut i VMLY&R łamią konwenanse w nowej kampanii

Kategoria: Aktualności

"Nie da się wybrać za dobrze" - tym hasłem marka Absolut, w nowej kampanii, mówi swoim konsumentom, że określenie "za dobrze" nie istnieje. Agencja VMLY&R odpowiada za koncept strategiczny i kreatywny oraz za realizację kampanii.

Absolut i VMLY&R łamią konwenanse w nowej kampanii

W świecie, w którym jesteśmy zalewani morzem ofert i możliwości, warto wybierać to, co najlepsze. W imię szwedzkiego Onödigt Bra. Wychodząc poza przyjęte schematy, robimy coś lepiej, niż się tego od nas wymaga, a dzięki temu możemy doświadczać więcej każdego dnia.

W najnowszej platformie komunikacji marki Absolut chodzi o perfekcję, a nie jedynie akceptację na poziomie przysłowiowego „kciuka w górę”. W kampanii podkreślamy najwyższy poziom intensywności doznań, w analogii do procesu produkcji. Absolut tworzy bowiem wspaniałą wódkę, która z małego miasteczka w Szwecji, Åhus trafia na stół każdego, kto docenia to, co najlepsze.  Agnieszka Michalska, Senior Brand Manager marki Absolut


W pierwszej fazie komunikacji, marka odsłania wideo manifest, wybrzmiewa w nim myśl przewodnia: "Nie da się wybrać za dobrze". W ramach kampanii powstały również materiały podkreślające szwedzkość produktu. Działania promocyjne potrwają do stycznia 2021 roku.


Za koncept kreatywny, strategię, współpracę z influencerami oraz działania w mediach społecznościowych odpowiada agencja VMLY&R.


Filozofia "Jedno źródło"
"Jedno źródło" to filozofia marki Absolut, w ramach której każdy aspekt procesu produkcji odbywa się w małej wiosce Åhus w Szwecji i jej okolicy. Wszystkie składniki Absolut Vodka powstają w promieniu 100 kilometrów od Åhus. Każda kropla wody i każde ziarno pszenicy pochodzą z jednego źródła wody, jednej wioski i jednej społeczności, dlatego bez względu na to, w jakim miejscu na świecie się przebywa, Absolut zawsze będzie tej samej, wysokiej jakości.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ