Partner serwisu
10 grudnia 2020

Kolejny Kubusiowy Szpital!

Kategoria: Aktualności

Kubuś dba o uśmiech wszystkich dzieci! Z okazji Mikołajek przygotował specjalną niespodziankę dla najmłodszych – Kubusiowy Mural, który pozytywnymi ilustracjami wypełnił wnętrze Izby Przyjęć Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego w Rzeszowie. Tym samym placówka ta dołączyła do grona Kubusiowych Szpitali, w których marka zamienia szpitalne przestrzenie w wesołe krainy.

Kolejny Kubusiowy Szpital!

Kolejny Kubusiowy Mural został namalowany z myślą o małych pacjentach i ich rodzicach, aby wywoływać uśmiech i poprawiać nastrój. Dzięki zabawie kolorami Izba Przyjęć Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego w Rzeszowie zmieniła swój wizerunek na przyjaźniejszy. Kubuś chciał wywołać uśmiech u dzieci, które takie dni jak Mikołajki spędzają w szpitalnych murach. Dlatego marka nie zapomniała również o upominkach przekazanych dla małych i dzielnych pacjentów, zarówno Izby Przyjęć, jak i Oddziału Onkohematologii Dziecięcej rzeszowskiego szpitala.


Kubusiowe Szpitale to projekt, który marka Kubuś prowadzi już od 15 lat. W wyniku idei tej akcji powstało już ponad 50 malunków na dziecięcych oddziałach szpitalnych w całej Polsce, a smutne ściany korytarzy i sal zmieniły się w barwne krainy Kubusia.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ