Partner serwisu
04 marca 2021

OSHEE REBEL – nowa odważna pozycja wśród napojów funkcjonalnych

Kategoria: Aktualności

Linia OSHEE REBEL to połączenie popularnych właściwości izotonika i lubianej wody witaminowej. OSHEE VITAMIN ISOTONIC WATER to nowa subkategoria na rynku napojów. Produkty zostały stworzone z myślą o odważnym, młodym pokoleniu, które bunt ma we krwi. Atrakcyjne napoje, dostępne w butelkach o unikalnym, nowoczesnym designie, mają zachęcić niezależne pokolenie nie tylko do samej formuły, ale także do większej sportowej aktywności. Dzięki specjalnie dobranym składnikom funkcjonalnym zapewnią jeszcze lepsze nawodnienie i wyrównanie poziomu mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

OSHEE REBEL – nowa odważna pozycja wśród napojów funkcjonalnych

VITAMIN ISTOTNIC WATER to nowa i niepowtarzalna propozycja na rynku. Linia OSHEE REBEL składa się z 5 wariantów smakowych:

    pitaya,
    aloes,
    arbuz,
    mango, pomarańcza i kardamon,
    czerwona pomarańcza i guarana,

które stanowią nie lada gratkę zarówno dla koneserów, posiadających wysublimowane kubki smakowe, jak i niestrudzonych odkrywców, a także buntowników szukających orzeźwienia.

W składzie każdego z produktów z linii REBEL znajduje się Schisandra – specjalny składnik funkcjonalny, który dodaje energii, zachęcając tym samym do podjęcia aktywności fizycznej. Schisandra, nazywana także jagodą wiecznej młodości, to pochodząca z Dalekiego Wschodu roślina posiadająca wiele właściwości prozdrowotnych - od wielu tysięcy lat stosowana jako lek na długowieczność, przeciwdziała zmęczeniu fizycznemu i psychicznemu. Poprawia pamięć i koncentrację. Podnosi odporność organizmu i przyspiesza proces zdrowienia. Jest uznawana za naturalny afrodyzjak, co podnosi atrakcyjność produktu wśród osób, które nie sięgały dotychczas po napoje sportowe.

Każdy z napoi OSHEE REBEL posiada unikalną kompozycję witaminową, podnoszącą efekt prozdrowotny. Zawartość witamin z grupy B (niacyna, biotyna, witamina B6 i B12) wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i krwionośnego oraz pracę mięśni.

Napoje z linii OSHEE REBEL mają formułę izotoniczną i nie podlegają ustawie cukrowej, co oznacza, że cena w połączeniu z atrakcyjnym designem i unikalną recepturą będzie zachęcać do zakupu.

źródło: newseria.pl
fot. newseria.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ