Partner serwisu
29 kwietnia 2021

Pasztet Dworski: Naturalnie szlachetny

Kategoria: Aktualności

Pasztet Dworski to prawdopodobnie najbardziej wykwintna z tegorocznych premier w segmencie przetworów mięsnych. Ten inspirowany polską kuchnią szlachecką specjał powstał z myślą o wymagających smakoszach, poszukujących produktów z najwyższej półki. Wyszukany smak, najlepszej jakości mięso, unikatowa kompozycja przypraw oraz czysty, naturalny, bezglutenowy skład powodują, że w kategorii produktów premium Pasztet Dworski nie ma sobie równych.

Pasztet Dworski: Naturalnie szlachetny

Oparty na recepturach kuchni szlacheckiej Pasztet Dworski dostępny jest w czterech wariantach smakowych – z dzikiem, jeleniem, królikiem oraz żurawiną. Każda z odsłon stanowi ukłon w stronę dawnych tradycji kulinarnych, gdy dziczyzna i leśne owoce stanowiły nieodłączny element suto zastawionych stołów w domach polskiej szlachty. Stworzony jedynie z najlepszych gatunków mięsa, doskonale doprawiony, o bogatej konsystencji typowej dla domowych mięsnych przetworów. Pasztet Dworski to bez wątpienia produkt absolutnie wyjątkowy w kategorii pasztetów gotowych, którego smak stanowi kwintesencję kulinarnego mistrzostwa. Ponadto prosty, naturalny, wolny od konserwantów i bezglutenowy skład powoduje, że każdy może się nim delektować. A poręczne, słoiczki o pojemności 130 g zawierają idealną porcję specjału, dzięki któremu zwykły posiłek zmieni się w wystawną ucztę niczym ze szlacheckiego dworu.


Inspiracja polską kulturą szlachecką została odzwierciedlona także w projekcie etykiet. Przełamaniem neutralnych barw stały się akcenty w odcieniach typowych dla strojów polskiej szlachty z XVI i XVII wieku – bordo, zieleń, szafir oraz żółta ochra. Każdy z nich stanowi również sposób identyfikacji smaku pasztetu.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ