Partner serwisu
04 maja 2021

ALCALIA. SUPERWATER – według tych, którzy ją wybrali.

Kategoria: Aktualności

Alcalia kontynuuje swoją komunikację w postaci spotów, w których eksperci z różnych dziedzin opowiadają, dlaczego sięgają po tę wodę i w czym tkwi jej wyjątkowy charakter. To naturalnie alkaliczna woda mineralna o SUPER wysokim pH 9,36 – unikalnym na polskim rynku.

ALCALIA. SUPERWATER – według tych, którzy ją wybrali.

Marka w ramach kampanii prezentuje cztery opowieści o wodzie – oczami czterech różnych, autentycznych bohaterów, którzy na co dzień wybierają Alcalię i przedstawiają benefity płynące z picia właśnie jej. To testymoniale z opiniami tych, którzy wybrali Alcalię.
O Alcalii opowiadają eksperci z różnych dziedzin. SUPER_SKÓRA to spot, w którym wystąpiła Anna Śliwińska – kreatorka kosmetyków naturalnych. W materiale SUPER_TRAWIENIE swoją opinię przedstawia właściciel restauracji i sommelier Wojciech Henszel. SUPER_NAWODNIENIE to film z udziałem polskiej himalaistki Kingi Baranowskiej, a SUPER_METABOLIZM – ekspertów od spraw związanych ze zdrowym żywieniem – Karoliny i Macieja Szaciłło.


Woda alkaliczna Alcalia dzięki wysokiemu pH 9,36 pomaga wspierać balans kwasowo-zasadowy. Ze względu na swoją unikalną budowę cząsteczkową lepiej nawadnia, a to oznacza korzyści dla wszystkich układów oraz funkcji naszego organizmu: lepsze trawienie, w tym niwelowanie zgagi, zgrabną sylwetkę, sprawne stawy, układ nerwowy i skórę.


Alcalia swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza miejscu, z którego jest wydobywana. Jej źródło położone jest na głębokości aż 1200 metrów pod powierzchnią ziemi. Jest ono zarazem tak głębokie, że woda na jego powierzchnię wypływa w temperaturze ok. 50°C.


Zapoznaj się z opiniami o Alcalii:
SUPER_SKÓRA – https://youtu.be/vu0zLsXUaR0
SUPER_MATABOLIZM – https://youtu.be/2e_V7tX7YoE
SUPER_NAWODNIENIE – https://youtu.be/i573XtXyxi4
SUPER_TRAWIENIE – https://youtu.be/_3ButUCEkG4

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ