Partner serwisu
14 maja 2021

Sertop z nagrodami

Kategoria: Aktualności


Sertop sp. z o.o. została laureatem XXXIX certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.

Sertop z nagrodami

Ser topiony w plastrach złoty ementaler, ser topiony w plastrach gouda, ser topiony w plastrach cheddar i ser topiony w krążku gouda z jej oferty znalazły się w gronie najlepszych produktów atestacji. Zdobyły one maksymalną liczbę punktów we wszystkich ocenianych przez członków Loży Ekspertów kategoriach i zostały uhonorowane godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”, przeznaczonym dla wyrobów charakteryzujących się najwyższymi walorami smakowymi i jakościowymi.


Warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy sukces tej firmy w Ogólnopolskim Programie Promocyjnym „Doceń polskie”. Uznanie ekspertów jest potwierdzeniem, że mimo upływu czasu, jakość oferty firmy Sertop utrzymuje się na wysokim i co najważniejsze, niezmiennym poziomie.


Program promocyjny „Doceń polskie” jest realizowany od 2011 roku. Jego celem jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Certyfikaty jakości są przyznawane na okres 24 miesięcy. Po upływie jego czasu producent, który nadal chce korzystać ze znaku „Doceń polskie” ponownie zgłasza nagrodzony wcześniej wyrób do oceny. Jeśli i tym razem zyska wymaganą regulaminem liczbę punktów, ważność Godła zostanie przedłużona na kolejny, dwuletni, okres.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ