Partner serwisu
06 września 2021

E.Wedel poszerza portfolio batonów NA DOBRE

Kategoria: Aktualności

Na spacer, na przekąskę, na trening, na podwieczorek…NA DOBRE! Odkryj wyjątkową nowość marki E.Wedel – batony proteinowe NA DOBRE. Do tej pory konsumenci mieli okazję poznać dwa warianty batonów: Malinowy oraz Owocowy. Obecnie do portfolio dołączyła limitowana edycja batonów NA DOBRE proteinowych Kakao + Orzech oraz Kakao + Daktyl.

E.Wedel poszerza portfolio batonów NA DOBRE

Nowa kategoria wedlowskich batonów
Linia batonów NA DOBRE debiutowała latem tego roku, wtedy też na rynku pojawiły się batony o smaku Malinowym oraz Owocowym. Marka E.Wedel, pragnąc zaskoczyć konsumentów, przygotowała kolejną nowość w ramach portfolio batonów NA DOBRE. Mowa o limitowanej edycji batonów proteinowych Kakao + Orzech oraz Kakao + Daktyl. Warto przypomnieć, że wszystkie batony NA DOBRE zawierają wysokiej jakości, starannie dobrane składniki m.in.: kakao z Ghany, pastę daktylową, czy też inne suszone owoce takie jak maliny, banany, brzoskwinie i pomarańcza lub orzechy arachidowe — w zależności od rodzaju i smaku batona. Ponadto, wyróżniają się one wysoką zawartością błonnika, a edycja limitowana batonów proteinowych jest również źródłem białka. Każdy baton został oblany oryginalną wedlowską czekoladą gorzką, która gwarantuje wyjątkową przyjemność smaku.

NA DOBRE to idealne połączenie zbilansowanych składników oraz prawdziwej przyjemności smaku. Nasza nowość to doskonały produkt dla tych, którzy prowadzą świadomy styl życia i szukają alternatywy do tego co obecnie znajduje się na rynku.

mówi Dominika Igielińska-Kluk, Branded Content Manager E.WedelLimitowana edycja batonów proteinowych
Nowa, limitowana wersja batonów proteinowych stanowi unikalne połączenie dwóch, pysznych i dopełniających się warstw oraz smaków. Na górze batona znajduje się warstwa białkowa z dodatkiem kakao zaś na spodzie, w zależności od wersji, musli z orzeszkami arachidowymi lub rozdrobnionymi daktylami. Całość oblana jest oryginalną wedlowską czekoladą gorzką. W portfolio dostępne są batony Kakao + Orzech oraz Kakao + Daktyl. Batony proteinowe względem batonów owocowych NA DOBRE mają wyższą zawartość błonnika. Dodatkowo są źródłem białka, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.
W portfolio NA DOBRE dostępne są dwie grupy produktów: batony owocowe o smaku Malinowym oraz Owocowym, a także limitowana edycja batonów proteinowych Kakao + Orzech i Kakao + Daktyl.  Batony NA DOBRE jednocześnie pysznie smakują i pozytywnie wypływają na funkcjonowanie organizmu oraz stanowią doskonałą propozycję dla osób ceniących smaczne i czekoladowe przekąski na co dzień.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ