Partner serwisu
25 listopada 2021

Pasztet Profi w metalowych puszkach 160g

Kategoria: Nowości na rynku

W listopadzie na sklepowych półkach zadebiutował doskonale znany i lubiany pasztet Profi – marki nr 1 w Polsce, w wygodnej metalowej puszce. Nowe opakowanie to nie tylko bezpieczeństwo przechowywania i transportu, ale i nowa, większa gramatura – 160g. Pasztet w metalowych puszkach dostępny jest w czterech wariantach: firmowy,
z pomidorami, z papryką i z pieczarkami.

Pasztet Profi w metalowych puszkach 160g

Metalowa puszka to rozszerzenie oferty o opakowania, których oczekiwali klienci. Dotychczasowe aluminiowe foremki to najpopularniejszy format na rynku i pasztety Profi w tym opakowaniu nadal pozostają w sprzedaży -  w 13 wariantach smakowych, w 3 gramaturach: 50g, 131g i 250g .  Produkty dostępne w nowym opakowaniu to ten sam doskonały pasztet, który od dekad gości w polskich domach.

-Pasztety Profi w nowych opakowaniach bez trudu zostaną rozpoznane przez konsumentów. Etykiety zachowane zostały bowiem w dotychczasowej zielonej kolorystyce z charakterystycznym dla marki logotypem. Wybór ulubionej wersji smakowej ułatwia nawigacja kolorystyczna w postaci kolorowego paska oraz wyeksponowane na etykiecie dodatkowe składniki, urozmaicające klasyczną recepturę pasztetu z drobiem. – mówi Beata Mielcarek, Kierownik działu marketingu Profi.

Nieustannie pracujemy nad innowacjami, które będą odpowiadały na potrzeby konsumentów. Puszka metalowa to rodzaj opakowania, którego do tej pory nie było w ofercie Profi, a z naszych badań wynika, że duża część konsumentów sięga po tę formę opakowania. Dlatego, jako lider tej kategorii uznaliśmy, że musimy dać klientom ich ulubiony pasztet także w takim  opakowaniu – dodaje Beata Mielcarek.

Wszystkie pasztety Profi pozbawione są konserwantów, a swą trwałość i długi termin przydatności do spożycia zawdzięczają jedynie szczelnemu opakowaniu i procesom utrwalania poprzez obróbkę termiczną.

Więcej informacji o produktach Profi na stronie internetowej www.profi.pl.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Tagi: Profi, pasztet
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ