Partner serwisu
01 grudnia 2021

Przekąska między posiłkami? Odpowiedź to musy Tymbark!

Kategoria: Aktualności

Musy Tymbark idealnie pasują do każdej sytuacji – tym bardziej teraz, gdy ich wybór jest jeszcze większy, gdyż do portfolio dołączyła idealna nowość w międzyczasie: musy w większej pojemności – aż 200 g! O zmianach w ofercie informuje aktualna kampania marki.

Przekąska między posiłkami? Odpowiedź to musy Tymbark!

Musy Tymbark to idealne przekąski między posiłkami, niezależnie od tego, jak spędzamy czas, ile go mamy, gdzie jesteśmy i jakie planujemy aktywności. Kampania marki skupia się na tym, jak wiele jest okazji, by sięgać po ulubiony mus. W spocie Tymbark pokazuje różnorodne, codzienne sytuacje, w których warto sięgać po musy, m.in. przerwę w biurze, podróż, czy aktywność fizyczną.
Kampania telewizyjna jest związana ze zmianami w ofercie będącymi odpowiedzią wobec rosnących oczekiwań konsumentów. W nowych propozycjach od Tymbarku znaleźć można musy owocowe w dużej pojemności 200 g oraz idealne na rozpoczęcie dnia – Przekąski na drugie śniadanie.


Pierwszy wariant to musy 100% z owoców z dodatkiem witaminy C o pojemności aż 200 g. Wyróżnia je nie tylko większa pojemność, ale także ciekawe owocowe połączenia oraz oryginalny design opakowań, z dużymi grafikami prezentującymi poszczególne smaki. Musy w dużych pojemnościach to trzy smaki do wyboru: Mango-Brzoskwinia, Gruszka-Jabłko i Marakuja-Cytryna.
Musy Tymbarku to porcja owoców dla każdego – dlatego ich wybór jest tak bogaty! Oprócz nowości, w ofercie marki są: musy 100% owoców w klasycznej pojemności (120 g), musy owocowo-warzywne oraz łączące owoce ze zbożami. Teraz również nowe połączenie z jogurtem i zbożami tworzące doskonałą Przekąskę na drugie śniadanie.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ