Partner serwisu

Nowa trójwarstwowa butelka mleka z Piątnicy

Kategoria: Z życia branży

Teraz, w trosce o zachowanie najwyższej jakości produktu Piątnica jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży świeże mleko w trójwarstwowej butelce, która zapezpieczy je przed czynnikami wpływającymi na zmianę naturalnego smaku i zapachu.

Nowa trójwarstwowa butelka mleka z Piątnicy

Od prawie roku na rynku funkcjonuje nowoczesne opakowanie świeżego Mleka Wiejskiego z wygodnym uchwytem, które zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez konsumentów.

W dotychczasowym opakowaniu zastosowano dodatkową, barierową warstwę umożliwiającą skuteczną ochronę i bezpieczne przechowywanie naturalnego mleka  - zarówno w magazynach jak i na oświetlonych półkach sklepowych.

 

 

Świeże i aromatyczne Mleko Wiejskie produkowane jest w oparciu o tehnologię mikrofiltracji i pasteryzacji w niskiej temperaturze. Dzięki temu zachowuje cenne składniki odżywcze, w tym witaminy (m.in. C i B2) oraz białka serwatkowe. Długotrwałe działanie światła - zarówno dzinnego jak i sztucznego - niekorzystnie wpływa na te składniki odżywcze, co w efekcie może powodować zmiany w smaku i zapachu. Dlatego też, tak ważne jest odpowiednie opakowanie, które pozwla zachować naturalne właściwości mleka.


Źródło: OSM w Piątnicy

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ